TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ale✘✈♎ ™︎ @aviatorinsane
#reach: 33755   ( 1249th )
#followers: 504   ( 7528th )
#1
Ете ја лепотицатааа 🥰 https://t.co/rYJi458Pj9
4ReTweets68Favorites·Details
#2
Ајтт...🖐😂 https://t.co/zAzQC00vxu
9ReTweets40Favorites·Details
#3
Добро Утро 🌞✈ https://t.co/q6FZEIIcX7
4ReTweets40Favorites·Details
#4
Батето со балонот сум јас во секое друштво 😂😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/N7n2c2neoY
4ReTweets26Favorites·Details
#5
Шо дочекав јас да летам wizzair на земја да се хахахааааа 😂 https://t.co/UJyf9OyAmo
1ReTweets24Favorites·Details
#6
Шубо е мирно.😊 https://t.co/byK7gXnIbN
0ReTweets22Favorites·Details
#7
Hello June 1 🥰✈🏝🌊🐬💖 https://t.co/P5Fk4mX494
3ReTweets10Favorites·Details
#8
И овде е исто ко во карантин само погледот е подруг.😁 https://t.co/euEWYVFiOD
0ReTweets14Favorites·Details
#9
@StefanovJane Позади камерата 😁 https://t.co/yXWrWAIHCm
1ReTweets11Favorites·Details
#10
Ме претицаја... https://t.co/YjWnTnIZSs
0ReTweets12Favorites·Details
#11
Скопјанец ја почнува шегата за Битола нема аеродром.

Јас: https://t.co/nQNaHy5lk0
1ReTweets9Favorites·Details
#12
Значи одиме 4 лајци масло, 1 лајца брашно и пола лајче црвена пипер. шо беше то?😂 https://t.co/57S0KdDDKj
0ReTweets11Favorites·Details
#13
Стигнав дома... https://t.co/qPzHBBun8D
0ReTweets11Favorites·Details
#14
Овие гумите за точак од 4000ден сами да не се пумпат? болна работа...
1ReTweets8Favorites·Details
#15
Бррммм брмм ги истепавме комарците...✈😁 https://t.co/7U53tODUqz
0ReTweets10Favorites·Details
#16
Кој сака да ме глед ко ќе летам нека ме бара по бројчето на flightradar24 ✈😁 https://t.co/piCHKKK1vH
0ReTweets10Favorites·Details
#17
Ова да го имаш макпетрол само од тебе ќе живеј. https://t.co/OM82ZHtIhv
1ReTweets7Favorites·Details
#18
Народот во МК кога ќе видат авион после 30 дневен карантин. https://t.co/wvomTUrl6a
1ReTweets6Favorites·Details
#19
Лајк ако го читаш твитот чисто да знам дали ми е успешна операцијата за фаќање интернет. 😁
0ReTweets9Favorites·Details
#20
Сум го фатил ⚡ ама треба на лево да го свртиш телефонот.😂 https://t.co/UDkeyFG0gq
0ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мариjаreaambrosia123
2Џеси Пинкманmaxdestructionn82
3Лизбет Саландерmisssalander48
4Г-ѓа Старкmarincepink28
5Rowenadestruction8023
6𝓼𝔀𝓮𝓮𝓽 𝚋𝚞𝚝 𝚂𝙰𝙻𝚃𝚈 🧂♕donotcallmsugar21
7Еленаlizhalche21
8Mалечка_mimkaa_20
9Саретоmrcatorka19
10Dream Housedreamhouse9917