TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 607   ( 1930rd )
#followers: 607   ( 7400rd )
@Viktor_Stevich Џака сезонава е друг играч. Како фан на Арсенал секогаш кењав да го шитнат затоа што се губеа бодови заради негови испади но сезонава ко да е друг играч. Артета добро го средил.
0ReTweets1Favorites·Details
@Viktor_Stevich Не годинава игра подруга улога у тимот не е последен играч у средина и не е играч кој ги почнува нападите. Парти ја има неговата улога и затоа Џака не ги прави истите глупости. Дел и Зеиченко превзеде од неговите задачи. Примети годинава Џака повеќе напред е отколку назад.
0ReTweets1Favorites·Details
@NikolaNeloski @posleDIKnaPIK Не е 25евра. Има од 15-17 франака па нагоре. Нормални пицерии. И нема во евра дамо во франака
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Nikola Neloskinikolaneloski1
2Патлак илити пиштолposlediknapik1