TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Goran Peoski @azder
#reach: 41037   ( 966th )
#followers: 5497   ( 520rd )
#1
4ReTweets14Favorites·Details
#2
може да се забележи како кривите растат:
една седмица после велигденските 10-12 април
и
една седмица после мајските 1 и 2 https://t.co/IfQgPYEEVA
5ReTweets5Favorites·Details
#3
@mindplumber тоа не е start up, end up е
1ReTweets16Favorites·Details
#4
@mindplumber Отсјај - преправање како да си паднал од Марс кога јавно и очигледно за сите те фатиле во злодело
3ReTweets3Favorites·Details
#5
@karadza999 прикриени советски пропаганди систематски вградувани во психата на населението уште како деца: фармерките не чинат оти се америчка измислица што советите не можеа да ја копираат
0ReTweets12Favorites·Details
#6
@mikekeelz @Sucesspictures @Museum_archive is it that why it's called Kairo battery instead of Baghdad battery?
0ReTweets12Favorites·Details
#7
@TheBatLadyM Не знаев дека има женска сперма
0ReTweets10Favorites·Details
#8
@jp_wanderer и чекор понапред во успешни атентати на чесните исклучоци
2ReTweets4Favorites·Details
#9
@LeCaffeine на тие што не се бомбардирани со сечие мислење за реизот и невестата
2ReTweets4Favorites·Details
#10
@FlavrSavr „Треба буквално цел живот да не си видел мапа на Европа.” - и? Што тука ти е неозбилно? Како да не ти е јасно што сѐ партиски е испикано на државна функција
0ReTweets9Favorites·Details
#11
@The_Schumann @FlavrSavr „Саудиска Арабија ита светлосни години пред нас [...] со умот“ - LOL... ај па, можеби за едно сто години, ќе воведиме каменување за прељуба
1ReTweets6Favorites·Details
#13
@jp_wanderer Вистината секогаш знае да биде субјективна интерпретација на реалноста.
1ReTweets5Favorites·Details
#14
Сега заборавија и „трговски центри” па кажуваат „молови”... „молови” да им никнат на чело
1ReTweets5Favorites·Details
#15
@Barakud11462097 @ddimkooooo кој супер? во некоја измислена чест како изговор да се издувува по празни улици да си прави свој ќеиф и да ги ремети луѓето што ни во полициски час не можат мир од бучава да најдат
1ReTweets5Favorites·Details
#16
@LeCaffeine @paparov Еве што јас немам https://t.co/EJZ8HcoYzu
2ReTweets2Favorites·Details
#17
@mindplumber бранови ли се бранови https://t.co/U5soC7MK9v
2ReTweets2Favorites·Details
#18
раслојувањето во последниот месец https://t.co/Us1BhXamga
2ReTweets1Favorites·Details
#19
Свети - слушаше кој е партиот, а кој предавник https://t.co/gMRI6tHCcD
1ReTweets4Favorites·Details
#20
@SendvicSoVegeta @GPockov ја нема Ж. случајност?
1ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1mindрluмbеr 🇲🇰🖖mindplumber64
2Jovan Pjp_wanderer63
3Матикуле 🖖matikule42
4elverdaderopesimistatherealpsmst32
5Бебешка Седи Домаlecaffeine22
6Скрачиskraci22
7Slobodan Jakoskiflavrsavr20
8Wubalubadubdubseirdotmk19
9Alex ✨pipelinmkd17
10мист ербин славянскиhemicarot16