TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

БејбиБлу 💋 @babyblue4433
#reach: 20787   ( 450rd )
#followers: 471   ( 9244th )
🔸Сите сериозни работи почнуваат од заебанција.
4ReTweets40Favorites·Details
Да лижнеме малку...🤤 https://t.co/8h5sc9dOUC
0ReTweets54Favorites·Details
И ова измислија ... живели 🥃 https://t.co/rDwTF2rMng
3ReTweets38Favorites·Details
Каква убавина 🌼🌼🌼 https://t.co/kA1sKHSeUm
1ReTweets39Favorites·Details
💋 Би го залапала така сочно,слатко и страсно,да не знае дали тргнал или се вратил.

Да,да...😏
1ReTweets34Favorites·Details
Пролет ми е 😌 https://t.co/UMBircmeYx
1ReTweets31Favorites·Details
Му викаш ТЕ САКАМ
тој од каде сега ова, зошто ме сакаш,ме дупиш нешто, задни намери имаш...

Не му кажуваш ТЕ САКАМ
истиот тој , зошто не ми кажуваш дека ме сакаш,значи не ме сакаш,значи не ти значам,кур играш,имаш задни намери со мене...

*А ти ме сакаш ли? 🤷
2ReTweets26Favorites·Details
#какао ќе пие ли некој? https://t.co/g8eA9NCOsX
0ReTweets33Favorites·Details
Те сакаат се додека не најдат друга опција, многу бе педерски тоа некако🤦
Фраер си ако пред да најдеш друг да расчистиш со тој со кој веќе си бил 🤷
1ReTweets26Favorites·Details
Земал и ме игнорира као...
Седи бе раат,не се курчи ко не можеш без мене 😌
1ReTweets24Favorites·Details
Едно #кафенце додека не ми избегало 🌞 https://t.co/62VzJDiEPr
0ReTweets28Favorites·Details
🔷 Многу ме урочуваат светли очи,ама мноОоогу.
😵
1ReTweets23Favorites·Details
Уште сакате ладно време?🤔 https://t.co/EePnUW68Kn
0ReTweets27Favorites·Details
Да си дојдам при себе
#кафенце https://t.co/k2mG2sKWT6
0ReTweets26Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aлистер Блекprincewhite198942
2Леонче Мамичкаmacyimyesim34
3Чичко кумплунгdupacotodtviter31
4Хардбезкорhard_mashineman29
5една _ Македонка ☀️vesna22109166324
6Наивнаnaivnata696924
7Учителката од Тајланд_marinajaksic21
8YORDAN CHE ,(perfect gentleman)cheyordan20
9Magneto 🧲magn3to019
10Анестезијаanestezija1219