TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

BanAna the Red @banankata
#reach: 71416   ( 293rd )
#followers: 3760   ( 900rd )
#1
Јака си.

Или во превод: ми се ебеш.

Сеа јасно е?
14ReTweets120Favorites·Details
#2
Гатанка:
Ти му викаш "многу ми се свиѓаш", а тој ќути.
Што е тоа?

ШТО Е ТОА??? https://t.co/z9V3EQl2MI
13ReTweets100Favorites·Details
#3
Да имаш историска шанса да оправиш еден систем и држава и да станеш некој и нешто,а ти да злоупотребиш функција за свој личен интерес е непојмливо. И идиотски.
Но, е пракса со секој кај нас.
Држава на непојмливи идиотизми.
20ReTweets64Favorites·Details
#4
Шо е крив 17 годишњак шо и на промаја му се дига, нормално ќе ви фејва селфиња и ќе коментира jaka si.
5ReTweets53Favorites·Details
#5
Да де, глупости цел свет праи само ние паметни. https://t.co/bDsLtU8l4b
6ReTweets31Favorites·Details
#6
Готвење на тераса треба да се забрани со закон!!!

Оу уеит???
5ReTweets33Favorites·Details
#7
Чашата треба да се испразни пред пак да почне да се полни.
И душата истто.
7ReTweets27Favorites·Details
#8
На тајмлајнов му фалат појше слики со женски нозе, волан и џиш лакирани нокти.
6ReTweets29Favorites·Details
#9
Ова со саркофагот е само показател колку ич онаквото не ги боли овие на власт. За ништо.
2ReTweets37Favorites·Details
#10
Само граѓанска непослушност луѓенца.

Кому му зборам па и ја, легни си Банано.
4ReTweets29Favorites·Details
#11
Отидов да се мучам на плажа. Па тоа лежење на песок па лежење у вода па лежење на столче со ајскафето у рака... И така.
1ReTweets35Favorites·Details
#12
ДМ ми е расипано. Покажува нова порака, а никој не ми пишал.
Демит.
3ReTweets29Favorites·Details
#13
@RumShtangla @ProblemByMe Они правилно го играле курот.
1ReTweets34Favorites·Details
#14
Дечки, коа аплицирате за бугарски пасош ве тераат да ја рецитирате блгарин см туј го казвам?
6ReTweets19Favorites·Details
#15
Не те фејва на инста? Педер е.
3ReTweets26Favorites·Details
#16
Не е важно колку долго траат масажите, туку...

Заеби, битно е.
3ReTweets25Favorites·Details
#17
Blueutiful 😍 https://t.co/UQtZzFJ7xj
3ReTweets20Favorites·Details
#18
До вчера чепеа устите да лаат против една власт, седнаа у фотељите па сега за кучичи мачичи твитаат.
И после независни биле и немало везе дали си во или надвор од институција. Море ајт.
3ReTweets20Favorites·Details
#19
Најдов повик за работно место ко скроено за мене, во Брисел.
Глејте кој нема да пушти пријава 😛
1ReTweets25Favorites·Details
#20
Не хејтам бе баце, критикувам, ама ти не ја сфаќаш разликата.
4ReTweets16Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Caledonia1red2yellow3blu115
2KatttP.katttp57
3El Chupacabra CumALotninjazelka47
4£__lence__36
5Професор Цветковиќtome_corner31
6Todd Hazetodd_haze27
7Dr. Phalluslesenpeperut27
8Каршијакkarsijak26
9Никсонrnixn26
10Аритмијаsnowgirly225