TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

турчинот од чаир @barakud11462097
#reach: 3787   ( 2979th )
#followers: 198   ( 14593rd )
#1
Овие 4 месеци секс шоповите парче направиле...секоја домакинка веќе има вибратор
1ReTweets6Favorites·Details
#2
@maxdestructionn Аххх мое скопје секоја сељанка дојде
0ReTweets9Favorites·Details
#3
Овие што заминаа за охрид бар да оставеа кучињата да им ги прошетаме
1ReTweets6Favorites·Details
#4
Нека ви е денот исполнет со љубов и со среќа https://t.co/WW9jLnoXFH
1ReTweets3Favorites·Details
#6
@tviterana Па види колку чекаат ред не зезај https://t.co/tRZ3Ixy36Q
0ReTweets5Favorites·Details
#7
Не ме изненади ти...глумата твоја ме разочара
1ReTweets2Favorites·Details
#8
@tatjanajonsnow Ова ги навредува сите..ај да го тужиме😁😁 https://t.co/l3yf7ekf2F
1ReTweets2Favorites·Details
#9
На што ви личи ова https://t.co/INl0wOkUxq
1ReTweets1Favorites·Details
#10
Ова ви го посакувам денес на сите https://t.co/VxkecxtOWF
1ReTweets1Favorites·Details
#11
@kashlicaa А маските кај им се
1ReTweets1Favorites·Details
#12
@Zoran_Zaev Во ваква на мицко ваљда не каде што сите се без маска...ова багра треба да се казни одма https://t.co/BtUxKenW1O
1ReTweets1Favorites·Details
#13
Сакам премиер да биде турчин
0ReTweets4Favorites·Details
#14
Време е за ручек..старата турска чаршија во Скопје https://t.co/yJgItD22hB
0ReTweets3Favorites·Details
#15
@tatjanajonsnow Не на 8 ми..туку на 15 ти јули ќе умрела короната
0ReTweets3Favorites·Details
#16
@doubledeuce2 @mindplumber Абе фашиста или сељачиште...таквите како тебр ги мачкам...😃😃😃 ти мојте сметки ги плакаш и цел живот ќе плакаш...Трпе
1ReTweets0Favorites·Details
#18
@Scarlett_O_5 @Blt0lcanka @tatjanajonsnow Истото и јас го пишав,😄😄😄
0ReTweets3Favorites·Details
#20
Кој е за кафе https://t.co/Cfvo2dNXJI
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Scarlett O'Harascarlett_o_530
2Бјанка Мизелcrnokosa12324
3СамоМојаsamomojaa24
4mindрluмbеr 🇲🇰🖖mindplumber18
5Нусеblt0lcanka18
6__bad_girl___losha_devojka_14
7Сплинтерsinisa_goliotok14
8Апасиевapasiev13
9🇲🇰 za mene ¥ shadow ¥zsenkovski13
10Човекот од управатаgolemiot_brat13