TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shaquille O'Neal @barracuda____
#reach: 23551   ( 1299th )
#followers: 1227   ( 3291st )
#1
Barracuda & Fred Durst
Омот за албум https://t.co/k486HftVTh
5ReTweets91Favorites·Details
#4
Како што е редот домаќински
Село Бигомила https://t.co/BZZ6TUeFST
5ReTweets48Favorites·Details
#5
Колку сме онлајн што не пиеме ракија?
3ReTweets35Favorites·Details
#6
Одам за пасош за мало дете што нема право на глас на закажан термин и не враќаат со изговор дека системот не работел а 200 љочки чекаат надвор највеќе боли што токму македонци го спроведуваат ова штанцање документи
5ReTweets28Favorites·Details
#7
Добар даунхил од село блаце до премин блаце https://t.co/ILz5SMOLNq
1ReTweets24Favorites·Details
#8
Со @_Lazrim имаме шприцано греана ракија во вена ама тоа далечната 2015та сега сме чисти
2ReTweets12Favorites·Details
#9
Зар му се исплатело на некого да се веднее и да ризикува да ми ги украде сигурносните штрафови од бандашите
1ReTweets14Favorites·Details
#11
Дејѓиди Баракуда мераклија за вино пиво и љута ракија.. 🎶🎶
0ReTweets9Favorites·Details
#14
Оооуу каква тројка донован мичел..
0ReTweets4Favorites·Details
#15
Сопругот ултра модерем имиџ како дј калид а сопругата во црна була
0ReTweets4Favorites·Details
#17
@atenttion_whore @Majku_Vam_Bozju Утре правам паралелен систем топ твитерџии
0ReTweets3Favorites·Details
#18
@TigarTigrovix @atenttion_whore @sanavabic Од кога ме бутнаа мене од топ твитерџии пропадна се
0ReTweets3Favorites·Details
#20
@atenttion_whore @sanavabic Ништо денес а?
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Валканиот Инспектор Блажоi_klunovite15
2🤜 Ремет Клан 🤛™atenttion_whore9
3🏴‍☠️TigarTigroviç🏴‍☠️tigartigrovix8
4☝️🇸🇦 Lazdrim 🇸🇦☝️_lazrim6
5Боби Фирминоsanavabic6
6Hugo Slawienbig_schwanz_446
7Маршалотmajku_vam_bozju5
8Solarniksolarnik4
9Дизиdizajnerot3
10💣СеⓂ🆗ни🅾т 🔪 ДиⓂе💣dimepupuliev3