TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Жикица @batozile
#reach: 76568   ( 160rd )
#followers: 1519   ( 2817th )
Шо му е на тинејџериве шо зборват англиски бе??
17ReTweets265Favorites·Details
Фала Богу шо напредна медицината. https://t.co/I3o8qDGqac
21ReTweets158Favorites·Details
Жени... 😏 https://t.co/W7CUKwoXR4
23ReTweets97Favorites·Details
Другари, сакајте ги и почитувајте ги родителите. Ѕвонете им, насмејте ги, подарете им нешто, одвојте време за нив па макар биле и 15 минути. Ќе ви фалат.
Денес требаше да славиме 63ти роденден. Татко 😔🖤
9ReTweets177Favorites·Details
Дневна доза уба жена. https://t.co/aqCWUw7Qzs
9ReTweets138Favorites·Details
Чим има жртви, секој коментар е излишен. Нека почиваат во мир, ова веќе не е нормално! 🖤🖤
15ReTweets108Favorites·Details
Ми се оди кај Лила во емисија само да кажам поздрав до македонската твитер заедница, па макар заминал и без пари.
13ReTweets117Favorites·Details
Ко ќе пуштат цицки во дм https://t.co/YcD6XSrRFp
14ReTweets111Favorites·Details
Кој сака нека повели на ѓомлезе. https://t.co/OcKjbPXXQY
7ReTweets112Favorites·Details
Да не бевме ние грдите, вие убајте немаше да сте убај!
13ReTweets85Favorites·Details
Шо работиш?
-HR
Странска фирма а? Хехехе
12ReTweets88Favorites·Details
Мамо сакам тетрис
-имаме тетрис дома!
Тетрисот дома: https://t.co/Rb2vlAUUI6
10ReTweets89Favorites·Details
Државава нѝ се распаѓа, секој ден се нешто фали... пропусти, скандали, корупција, луѓе заминуваат, кој во странство, кој во вечноста. Се тоа од неажурност, се води 'држава' без компас. Аман веќе, аман...
13ReTweets77Favorites·Details
Кога ќе те жениме? Хехе
-Јас: https://t.co/q8Ld7T1jzO
13ReTweets62Favorites·Details
Попладнево Ресен на плоштад. https://t.co/5UapwYrlfj
5ReTweets84Favorites·Details
30 години едни исти ликови во политика, едни те исти фамилии. Ако не е таткото ќе е синот, братот, прв братучед. Абе до кога? Кога ќе бидете сити од цицање?
12ReTweets63Favorites·Details
Сите зимница и јас зимница.
Сите мармалад, јас за ракија! 🥳🥳 https://t.co/vaRbZeb8H1
6ReTweets73Favorites·Details
Колку сме нормални, нететовирани на твитеров?
5ReTweets73Favorites·Details
За многу години Бранковден. https://t.co/4cKOzCUTdO
10ReTweets52Favorites·Details
Оваа година тие шо ќе направат ајвар стварно имаат пари.
7ReTweets60Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Харлиharleyqyes12
2Тошоpepo12345511
3Golden.Bzlatarkata5
4Кичеецотunitedforever085
5Шербетcolombiodmk15
6Јепирjepirovski5
7𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮callmemicci4
8Букетbouqet1004
9Barracudabarracuda_____4
10Џеси Пинкманmaxdestructionn3