TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бахчов @bavcov
#reach: 19114   ( 441st )
#followers: 3514   ( 1135th )
WC женска зграда, стд Стов Наумов https://t.co/fwqXW8DVde
56ReTweets97Favorites·Details
8ма годона како е почнат, 4та година како наскоро ќе биде пуштен, а не е. https://t.co/icW969yxTk
9ReTweets29Favorites·Details
Кажете добра механичка тастатура од сетек?
1ReTweets0Favorites·Details
Ја немам твит без грешка, значи немам https://t.co/UEflMUz6by
0ReTweets2Favorites·Details
Електричната кола ја направија сега се без работа затоа https://t.co/bGYtphT2Mr
0ReTweets2Favorites·Details
Ова демек национализам е штетно ќе не доведе до ситуација да пееме Аз съм българче - Словото, е тогаш ќе е касно да се објаснуваме.
0ReTweets2Favorites·Details
@Biktop16 За добра свиња нема лоша помија?
0ReTweets1Favorites·Details
@skrienakamera До скоро возевме, ама сега викат дека има истоварено земја и е прекинат
0ReTweets1Favorites·Details
@KKaterina8 @zivkoili Го почна ова Грујо, удри му математика 6 г. се веќе овие
0ReTweets1Favorites·Details
@KKaterina8 @zivkoili 2 возила го прават со месеци, годину, не знам што е проблемот
0ReTweets1Favorites·Details
@BiguzDikuz @Redington_M5 Ќе извадат муабет по грешка бил ставен датумот шо сте интересни
0ReTweets1Favorites·Details
@SieMiGaDjuro не ни отишле на работа, а ја веќе дневницата си ја имам извадено, ц ц
0ReTweets1Favorites·Details
@tiktaknaradio ти си ова во фустанот? ;)
0ReTweets1Favorites·Details
@KKaterina8 за се' е вака, ќе ја намалуваат администрацијата, откако ја наполнија, на пример
0ReTweets1Favorites·Details
Црвецот Битиќи ургирал за украинецов, куку
0ReTweets0Favorites·Details
@zdzblo07234 арно се', проблемите ќе почнат кога ќе требе да почнеш да се одучиваш, а ќе дое тај ден
0ReTweets0Favorites·Details
Тојота Аурис од 2013 исто кошта и денес
https://t.co/4mdSNMBzEY
0ReTweets0Favorites·Details
@tiktaknaradio Мора некој и ова да праша, а како заработуваш за живот?
0ReTweets0Favorites·Details
@tiktaknaradio Од утринска емисија кај нас може да се живее во Португалија?
0ReTweets0Favorites·Details
@jonsonorjonson Не сум по пазарење, колку е сега зејтинот?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Тик Так на радиоtiktaknaradio3
2Katerina Klimoskakkaterina83
3zivko ilijeskizivkoili2
4🔪ЛИЛЕСТЕЧАЈКА и њене чаролије🦴biktop161
5Скриена Камераskrienakamera1
6Źdźbło 🇵🇱 🇲🇰zdzblo072341
7Dick 🇲🇰biguzdikuz1
8Рејмонд Редингтонredington_m51
9Jonson and Jonsonjonsonorjonson1
10Драгуљац 🇲🇰🇺🇦siemigadjuro1