TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Baze Lazevski @bazelazevski
#reach: 23520   ( 1049th )
#followers: 7653   ( 315th )
Со @eliza_and_beth дрмаме на Велешко..... https://t.co/K26avySKPV
1ReTweets4Favorites·Details
Сон, најзаслужено 👏👏👏 https://t.co/opheW9gerr
1ReTweets4Favorites·Details
@DrnDrnJarinja_ Haci Ismail Hafiz..... кој пробал знае https://t.co/1PLHB2xdfX
1ReTweets2Favorites·Details
И Реал не е тоа што беше. Почнаа нафташите да преовладуваат https://t.co/c8AQ1EcBib
1ReTweets6Favorites·Details
😎 ЧЕСТИТКИ до сите фанови на Милан. Оваа титула 🏆 треба за три да им ја бројат.
Најголемото изнанедување сезонава во фудбалска Европа. Скоро па и на ранг на изненадувањето Лестер од пред неколку сезони. 👏👏👏 https://t.co/9hSTHAItk6
1ReTweets6Favorites·Details
Вакви 7 сезони во Реал Мадрид најверојатно НИКОГАШ, НИКОЈ НЕМА ДА ИМА. #ЛИДЕРОТ https://t.co/eAp2tRkMJg
1ReTweets1Favorites·Details
Порција за твитерџии... 😂🤣 https://t.co/nuA9GlHexk
0ReTweets4Favorites·Details
Неделно ☕️ https://t.co/Nxv8phGRcN
0ReTweets4Favorites·Details
You'll never reach 20🏆 https://t.co/38VE2q7dT1
1ReTweets6Favorites·Details
Сити дава 3 гола у второ 😬
1ReTweets0Favorites·Details
ПРОФЕСОР ДОКТОР ПО ПРЕМИЕР ЛИГА ..... https://t.co/CYQDlzKV5R
0ReTweets3Favorites·Details
Сезонава против сите.
И против ФА, против судии, против цела јавност но и сите до еден спортски медиум. Сепак парите повторно победија. https://t.co/223sJbyrBh
1ReTweets0Favorites·Details
Колку Бруно беше катастрофален сезонава ?!
Епа вака:
"Ериксен УМРЕ,
се врати во ЖИВИТЕ,
имаше операција,
пак заигра фудбал,
се врати на полусезона,
во тим(Брентфорд) кој се бореше за опстанок и ПАК ЗАВРШИ СО ПОВЕЌЕ АСИСТЕНЦИИ од Бруно" https://t.co/4t2qOHlmQk
0ReTweets3Favorites·Details
@EricTheKingdom7 @UnitedOpinions3 @utdHarryy пак ќе кажам кој за што следи фудбал!
Јас како ФАН НА ЈУНАЈТЕД сакам успех и трофеи не ме интересира стилот на игра, а пластични и неутрални фанови ќе сакаат убава утакмица јер не ги интерерсира успех.
0ReTweets2Favorites·Details
За 45 мин. последно коло @premierleague за оваа сезона и воедно и за последен пат на каналите на Спорт Клуб.
Од следна сезона Премиер Лигата на Арена спорт. https://t.co/SUwsLTYKJr
0ReTweets2Favorites·Details
@hasawatermark @SkratenKorner Пеп секогаш си пати од егото и неговата сопствена глава
Ако памтиш 1/2 финале со Тотенхем ЛШ, па финале куп со Ливерпул, еве денес и ова....
0ReTweets2Favorites·Details
@egodollaric муце, чадор баш ваков ти фали..... https://t.co/odle9CBIuS
0ReTweets1Favorites·Details
Лелеееее,....абе зошто вака му правите на мочлето?!
#ЛИДЕРОТ го потепа !!! :)))) https://t.co/9iLpj2KcYY
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1SuicideMessiahsuisajdmesija8
2Бојан 🇺🇦🇺🇦🇺🇦hasawatermark4
3Dule Savić®shushmula4
4Darko Kezhmankezhmanprvi3
5Chlamydiaschiffer_pg143
6Чесната Куртизанаmitkohondrija3
7Generacija1975🇲🇰🇺🇦⚽generacija19753
8‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_2
9TheRealstefan_tod2
10Г-ѓа Старкmarincepink2