TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бебо @bebopan
#reach: 41418   ( 593rd )
#followers: 3031   ( 1366th )
Мажи што не признаваат дека се женети и имаат деца. 🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩
15ReTweets198Favorites·Details
Ова можевме да бидеме ние, ама ти програмирање учиш. https://t.co/iz8TT1AJb4
9ReTweets167Favorites·Details
Скопјенце е најубаво на зајдисонце. 🥰 https://t.co/gLfn0g0P3h
8ReTweets161Favorites·Details
Уметност. 🎨 https://t.co/XTejiemZ5Z
9ReTweets74Favorites·Details
Жени со големи цицки. 🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩
9ReTweets46Favorites·Details
Подобро сама отколку со личност што не ми посветува доволно внимание.
7ReTweets49Favorites·Details
Муабетот идеме на едно пиво - никогаш не е едно пиво.
6ReTweets37Favorites·Details
5ReTweets37Favorites·Details
Стилов ми вришти за низ сити мол. https://t.co/Y2cGg9s32G
1ReTweets30Favorites·Details
1ReTweets14Favorites·Details
До вчера не се познаваа денес немало зборови со кои би можеле да го опишат пријателството.
1ReTweets14Favorites·Details
Не очекувам ништо повеќе од луѓе што ја "водат" државата кои меѓусебе се нарекуваат вошка и гнида.
1ReTweets4Favorites·Details
Отидов да се сликам за возачка завршив во Охрид.
0ReTweets10Favorites·Details
@MilaShila9 @antenna5 Кога пишав беше Немир од Тоше и Каролина, сега моментално Утре е нов ден - Дарко Илиевски.
1ReTweets3Favorites·Details
Некаде во комшии на најјако е пуштен Тома Здравкович.
0ReTweets8Favorites·Details
Во недела после полноќ @antenna5 се слуша. ❣️
0ReTweets6Favorites·Details
Повеќе вода има низ улиците на Скопје него во Вардар.
0ReTweets7Favorites·Details
Пред тргување на одмор можеш само да се издепилираш, но не и да ослабеш.
0ReTweets7Favorites·Details
@galadriell3 Убаво маче имаш 😁
0ReTweets3Favorites·Details
Couple goals. ❤️ https://t.co/QyA0FBcwZh
0ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Срмаsrma008
2Поштаротpostarot6
3simplantacija4
4Owlspacegirlspace4
5complicatedSoficomplicatedsofi3
6Нарцисоиден егоистsakachnamalini3
7SpaceManoutoffzone3
8Електраelektraska3
9Трпеse_e_dno3
10ANTENNA 5 RADIOantenna53