TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 94950   ( 96th )
#followers: 1571   ( 2626th )
Другари, многу е веројатно (ама сѐ уште не е 100% сигурно) од следниот месец да ми треба станче во Козле, пожелно на walking distance од основното Владо Тасевски. Баџет френдли, опремено, со една спална. Иам една опција, ама барам поевтино. Хелп?
Шеринг ис керинг ❤️
103ReTweets45Favorites·Details
Не знам дали сум ви кажала, ама јорс трули во животот има тепано време со многу хобија. Ми фали внимание вечерва, па би сакала да ви се претставам со две.
Прво, канваси со/за балеринки. Хит ми беа едно време, и многу би сакала да правам пак, ама не знам да се продадам... https://t.co/8lhfBppIqF
25ReTweets179Favorites·Details
Последни 20 мин на ова работно место.
Велам, среќна сум. https://t.co/l03CndxrlC
2ReTweets299Favorites·Details
Омилена боја?
Pussy pink https://t.co/1LOhPO0jtj
15ReTweets174Favorites·Details
Ми фали времето коа ни ставаа дрога во пијачки и сида во портокали. Сега све сами мора да набавуваме
17ReTweets125Favorites·Details
Твитна некој дека денешниов датум е палиндром, или прва сум?
13ReTweets166Favorites·Details
13ReTweets75Favorites·Details
Две недели доаѓам на работа во друг град да ја обучувам колешката. Ни еден услов (од страна на фирмата) не е исполнет за да можам практично да ѝ објаснам, а секој ден ме напињаат до кај сме стигнале.
Велам, среќна сум што дадов отказ. Пресреќна!
5ReTweets94Favorites·Details
Морнинг, саншајнс ❤️ https://t.co/0OACzQ24of
12ReTweets69Favorites·Details
Морнинг, саншајнс ❤️ https://t.co/CiBUhn6wsT
9ReTweets68Favorites·Details
He stole my heart ♥ https://t.co/xyXsRSECLQ
9ReTweets64Favorites·Details
Сите вие Вашата терапија https://t.co/CFM0LOdrFM
9ReTweets64Favorites·Details
6ReTweets71Favorites·Details
Дали велешани за 1 часот велат 'едниот саат'? Дали?
5ReTweets70Favorites·Details
WTF!!!
*крадено од фб https://t.co/FN7b4g0qEG
10ReTweets54Favorites·Details
Морнинг, саншајнс ❤️ https://t.co/QuNLureMLR
7ReTweets63Favorites·Details
Cum on my heart, baby https://t.co/mOzuUlCr90
9ReTweets57Favorites·Details
Морнинг, саншајнс ❤️ https://t.co/VZN2IfY6an
8ReTweets54Favorites·Details
7ReTweets57Favorites·Details
#трета во духот на неодамнешните случувања... https://t.co/Rqpcf1Tg0X
6ReTweets57Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Квасецkvasec110
2ickurdaneteboli7
3Цceciliaa5374
4siempre vivamaminamaca4
5Arkenstonearkenstone303
6🤜 Ремет Клан 🤛™atenttion_whore3
7Viko von Dromvikohyeah2
8Annahindig05alpha2
9Крушевчанкатаkrushevchanka2
10МилаШилаmilashila92