TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Гуру де Коркаш™ @bejbiboy
#reach: 123032   ( 18th )
#followers: 1326   ( 2854th )
#1
А да намалете со тоа кучињата и мачките и да почневте деца да раѓате и чувате! А..?!
41ReTweets200Favorites·Details
#2
Нема посекси од девојка со смисла за хумор, нема!...
34ReTweets144Favorites·Details
#3
Џабе на ноа порно филмовите стое ознаката 18+.
И глеат и тиа со по мали куреви...
31ReTweets149Favorites·Details
#4
Еден пријател бил у Грција, и ми прати слика колку ногу школки собрал....
А го гледам тоа теглото, и како да му кажам дека 40% се шлупки од ф'стци... 🤣🤣🤣
#Пајата https://t.co/UlILuWwCDx
22ReTweets126Favorites·Details
#5
На воа Тфитерот сите женски јаки пички,
Сите машки, згодни фраери...
Исто каа на пазарот, секој гра е Тетовски, секој ориз Кочански, секој компир Беровски...
19ReTweets131Favorites·Details
#6
Одам на кафе кај женска...
Го испиме кафето, оде у купатилото да се истушира, и а слушам од таму;
---Сакаш ли да ми се придружиш...
Ја сет се замрси, едини пат каа су бил со друг у туш кабина, бе со плочкарот каа му помага за фугата...
23ReTweets116Favorites·Details
#7
Како се удвара на женската шо работе у трафиката;
---Станот ми е преку пат, можиш да мочаш кога сакаш...
24ReTweets83Favorites·Details
#8
Си иде Блажо од работа, и Мара го прашуе;
---Срце, ај погоди шо има за ручук....
---Мариче ај не ме драпај, ја не можам да погодам шо има за ручук, ни каа че го туриш тањирот пред мене...
21ReTweets81Favorites·Details
#9
---Прекини со пивото еден месец, и ако ти е поарно, че знајме дека е заради алкохолот...
---Докторе, а шо викаш ти ја да појачам, па да вииме дали состојбата че ми се влоше...
23ReTweets75Favorites·Details
#10
Не е да се фалам, ама ниедна женска нема зажалено, шо ме има оставено...
23ReTweets74Favorites·Details
#11
Синоќа гледам швалерката у 2 сабајле уклучена, и а прашуам;
---Шо прајш срце...
---Ами, шминката а вадам..
*Лаже мајче да ебам, 100% џимиринки ропа, пред пет дена бишка заклаа...
22ReTweets66Favorites·Details
#12
Мамо!! Де подај ми ја педерката да не флевам обуен!!! https://t.co/MAMr3lA8gJ
20ReTweets72Favorites·Details
#13
Одам кај матичниот да ми препише Бромазепам од 3мг, он напиша од 6 мг...
Го прашуам шо е работ'та, ми вика:
---Ај не ми глуми сеа, ти ги пратам твитовите...
16ReTweets81Favorites·Details
#14
Мастурбацијата го подобруе памтењето кај машките....
Воа го прочитав у Н. Македонија, на 23.04.1991год. у 08;36h...
16ReTweets80Favorites·Details
#15
Дошол автомеханичар кај психијатар,
И легнал под кревет...
21ReTweets63Favorites·Details
#16
На некој каа му расправаш нешто, и он не те сваќа, и те гледа ѓоа теле, тоа се вика;
Телекомуникација...
20ReTweets55Favorites·Details
#17
Денес бејби ги откажуваме сите дејтови...😁🤡🦋🦋🦋 https://t.co/c56xy4gE0c
17ReTweets64Favorites·Details
#18
---Другар, вечер че излевам со една женска, де кажи некој совет....
---Брату, женските сакат каа си таинствен, мистериозен...
И вечерта на дејтот;
Женската го прашуе;
---Срцка, кај че ојме вечер.
---Шо те боле курот...
17ReTweets63Favorites·Details
#19
Клан е кога група твитерџии наоѓат рандом некоја жртва и вршат булинг врз истата ?
19ReTweets56Favorites·Details
#20
Се заљубив во девојка без смисла за хумор, која иронија чоече...
14ReTweets70Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Дизајнерот and 99 othersdizajnerot201
2Gamma.Dreechoo246197
3Köksal Играоркаmartinilooover106
4Кукуњавскаemmyllija74
5Зaден Везен Прекрасенsanavabic72
6Мено Паузаmalaghata71
7Василица Прекраснаmiamiusa967
8Солаjassumsola57
9Бјанка Мизелcrnokosa12352
10Василица Прекраснаmiamiusa201951