TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 28685   ( 1044th )
#followers: 1541   ( 2797th )
Довербата за чување на вашата заштеда оди кај:
(допишете во коментар)
11ReTweets6Favorites·Details
вчера, еден ден по промена на локалната власт во општина Аеродром ГА објавува дека ќе почнува со изградба на комплекс 4 згради,
тука ⬇️⬇️⬇️ https://t.co/zn4cjJgJQA
7ReTweets15Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@prgaviot чудно како не ги намалија бомбастично за 0.5 денари
0ReTweets1Favorites·Details
@Biktop16 @prgaviot *случајно
0ReTweets1Favorites·Details
@colombiodmk1 ти олесна?
0ReTweets1Favorites·Details
@Bavcov Пркос!
0ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
@StojkoMojov @filipova_a chevair имотен лист после цели 3 години
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Gjuroprgaviot2
2Стојко Мојов 🇲🇰 🇺🇸stojkomojov2
3Александраfilipova_a2
4Бахчовbavcov1
5Волкот од шумата 🌲wolf_forest_2281
6SONDERgirlontop__1
7ЛилеСтечајката🔪🦴biktop161
8Шербетcolombiodmk11
9Master Yodamasteryoda9851