TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Black Ninja @biackninya
#reach: 4390   ( 1058th )
#followers: 986   ( 4748th )
The end of women is here! 🤩 https://t.co/ve0W3IZwbz
13ReTweets36Favorites·Details
Андон и Едмонд 😍 https://t.co/idJ5hRNmCN
6ReTweets38Favorites·Details
Ај некој што се разбира од брикнување на УСБ, форматирање, бад сектори, MBR repare и слично, нека ми пише.
Me need help!
5ReTweets1Favorites·Details
@Andon_USA @MilaShila9 Реално све е боље од ти и твојата педерска компанија! https://t.co/oDGBMTgbrV
0ReTweets6Favorites·Details
@EdmondD71780121 @Blackravenm @ChakNaOriz @jarmilahaas97 Дечко, не биди агресивен зошто можам да те ебам!
0ReTweets4Favorites·Details
@seedno_ Барем можам пивото да си го потпрам на него. Ова твоево на ништо не личи, еве прашај кој сакаш.
0ReTweets4Favorites·Details
@seedno_ @Scarlett_O_5 @Blackravenm Гнасни фејкерски хајки. Такво нешто не се десило!
0ReTweets4Favorites·Details
@Andon_USA @EdmondD71780121 @Blackravenm @ChakNaOriz @jarmilahaas97 Твоите кучки се и мои! Моите кучки се само мои!
0ReTweets3Favorites·Details
@Andon_USA @EdmondD71780121 @Blackravenm @ChakNaOriz @jarmilahaas97 Може да употребиш ерга омнес едино у африка, за лапало!
0ReTweets3Favorites·Details
@Andon_USA @Blackravenm @EdmondD71780121 @ChakNaOriz @jarmilahaas97 Не е до верноста туку до тоа колку квалитетно ја обработуваш, слабак еден! И ова "слабак" карактерно, а не физички дебел еден!
0ReTweets3Favorites·Details
@gorskivenec Вагини ми се прочита
0ReTweets3Favorites·Details
@gorskivenec Сега поштетен ми се прочита 😃
0ReTweets3Favorites·Details
@posleDIKnaPIK @Blackravenm Не биди љубоморен!
0ReTweets2Favorites·Details
@Neznajach Кај двесте се orcanic, кај другава incelic. Позз
0ReTweets2Favorites·Details
@ChakNaOriz @EdmondD71780121 @jarmilahaas97 Она нуди путка. Нели е доволно!?
0ReTweets2Favorites·Details
@EdmondD71780121 @Blackravenm @ChakNaOriz @jarmilahaas97 Ако бев педер, до сега веќе ќе беше еден. Брутално! https://t.co/R5ff25JSqq
0ReTweets2Favorites·Details
@Blackravenm @Andon_USA Среќен роденден секси
0ReTweets2Favorites·Details
@rmcfmk Секако дека и држава треба да се пцуе штом дозволува трето лице да подигне кредит за тебе и да не одговара кривично. Настрана неписмениве дебили.
0ReTweets2Favorites·Details
@gorskivenec Што ќе кажат Америка и Австралија, тоа е тоа. Нема таму корумпирани и судир на интереси 🤡
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Shaban Ravenightblackravenm14
2Џекиseedno_9
3The Templarandon_usa7
4Edmond Dantesedmondd717801217
5Чак на Оризchaknaoriz7
6Елоквентнаjarmilahaas976
7На Његош малатаgorskivenec5
8Scarlett O'Harascarlett_o_55
9Патлак илити пиштолposlediknapik3
10Zarko Ristovskidecimalfawn42103