TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Владислав Бидиков @bidikov
#reach: 0   ( 6795th )
#followers: 1476   ( 2931st )
@hambaboy @pancake_mama88 @SkratenKorner @rock_kafana Паќетче за Мангославица спремија?
После ќе извршам детален вип испекциски надзор...
Иначе кај смее да те закача некој глеј љутка фаца од Томислав и друштвото... https://t.co/1DfDBzsU4L
1ReTweets5Favorites·Details
@DrnDrnJarinja_ @MilaShila9 Џабе...
Туку земете средете позиција на тв ќе го фати кичма гејмерот 😁
0ReTweets4Favorites·Details
@posleDIKnaPIK Добар ден е мрзата викан Томислав https://t.co/YuZ6hDAAzJ
0ReTweets4Favorites·Details
@nesosk @posleDIKnaPIK Канта (накај две) и за мене...
Ќе го задолжам директорот да ја преземе :)
0ReTweets2Favorites·Details
@MilaShila9 @DrnDrnJarinja_ Пренеси дека бидик кажал дека прво мал е тв-то и дека малце повисоко треба ама пак од кревет да се гејма 🙃
0ReTweets2Favorites·Details
@pancake_mama88 Јао маче што убаво ти стои капата... https://t.co/7Qst07GYmM
0ReTweets1Favorites·Details
@pancake_mama88 Тешко ќе се убеди Томислав да носи капа...
Како што гледаш ни огрлица нема зошто не стега и ни се заплеткува во влакното...😇
0ReTweets1Favorites·Details
@A1Makedonija Јас пак да ги прашам @A1Makedonija до каде е таа фамозна проверка на сигнал нит се слуша нит може да телефонораш без да се прекине барем 3 пати... ко да е 1993та и уште Скопје не е покриено со сигнал 😱
0ReTweets0Favorites·Details
@tiktaknaradio Какви перипетии???
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Милкс со ✨антителото✨pancake_mama883
2Патлак илити пиштолposlediknapik2
3‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_2
4МилаШилаmilashila92
5А1 Македонијаa1makedonija2
6Нешоnesosk1
7Продуктивенbokialterego1
8Хамба 2.0hambaboy1
9Скратен Корнерskratenkorner1
10Rustikanarock_kafana1