TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Владислав Бидиков @bidikov
#reach: 36172   ( 545th )
#followers: 1525   ( 2972nd )
1 сребро и 2 бронзи на Јуниорска балканијада по информатика во Романија
🥳💥 https://t.co/YqvBv0mh6b
57ReTweets316Favorites·Details
@StefanovJane Бабарога една... 🤣
Ќе бараат после азил бидејќи нудам петочно доброутро со милозвучна музика...
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Јане Стефановstefanovjane1