TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

BidiZdrav @bidizdrav
#reach: 0   ( 30490rd )
#followers: 745   ( 5778th )
Ајде можеби ќе излезе повеќе ветувачки од ивермектини и слично.. https://t.co/pvXLzOAMOa
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии