TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kristofer Jonas Klauß @big_schwanz_44
#reach: 18538   ( 1596th )
#followers: 199   ( 13940rd )
#1
Дали и вие читате твитови и си мислите во паметот “ мрш да ти го ебам племето” ?
3ReTweets17Favorites·Details
#2
@batekiko 071/243 560 Бурдуш го викат на прекар кажи му дека со Пеце Гојдото се знајш ќе те однеси за поефтино
1ReTweets6Favorites·Details
#3
@Shtajno @ibekjarov Како да не го дупиш 35 годишен под социјално твита од детска шо серија да гледал, да му свршам на чело
2ReTweets3Favorites·Details
#4
Јас можи сум грд, ама тој убавиот нема да ти го смени ребрастиот со 24ка чатлокаста и два штрафцигери, мила
1ReTweets5Favorites·Details
#5
Ќе си истетовирам Muschigesellschaftskapitän на пенисот
2ReTweets2Favorites·Details
#6
@acosaatcijata Се избудалија на твито со геј парадата 🤣🤣🤣
2ReTweets2Favorites·Details
#7
@sugaryouknowme Сеа овде ќе издоминирам.
1. Не можам убаво да зборувам, полна ми е устата
2. Сега ќе ми го вадите или од утре?
3. Ајде ќе почекаме малку да се здрви
4. Ако не ми е арно ќе ја кренам раката, океј?
0ReTweets7Favorites·Details
#8
@acosaatcijata Мајсторе полека малку, ќе повратам!!
1ReTweets4Favorites·Details
#9
@acosaatcijata Како имаше да се плесниме сега, среќа не чувал Господ
1ReTweets4Favorites·Details
#10
@Shtajno Macronima go dobiv braty, presreken sum
1ReTweets3Favorites·Details
#11
@acosaatcijata Конечно некој шо разбира. Кафана имаш за муабето!!
1ReTweets2Favorites·Details
#12
Ела курво на чорапи шопинг ќе одиме https://t.co/H4f2pJVWf8
1ReTweets2Favorites·Details
#13
Работи шо можиш да ги кажиш за колата, но не и за женска ти: 👇
1ReTweets1Favorites·Details
#14
@eftelijanamajka За првиот албум на Макавели
1ReTweets1Favorites·Details
#15
I live in :🇩🇪
I want to live in:🇲🇰
First country I visited: 🇦🇺
Countries I visited: 🇬🇷🇷🇸🇨🇿🇸🇰🇺🇳🇦🇱🇦🇺🇽🇰🇦🇹🇨🇭🇹🇷🇦🇪
Countries I love: 🇯🇵
Countries I hate: 🏳️‍🌈
Best city: Strum‘ca
Best nature: 🇽🇰
1ReTweets1Favorites·Details
#16
@zorbital Na neparno hehe ok sam ke se otsledam
0ReTweets3Favorites·Details
#17
А зошто не се заљубите во вашите проблеми, можеби и тие ќе ве остават како бившите...
0ReTweets3Favorites·Details
#18
@ProblemByMe Na prodavackata i rekov cao mamo
0ReTweets3Favorites·Details
#19
@Natemago @zorbital Знам бе муце, само сакав интересен да се напрам
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@GlupaFinta Ќе му дозволам на другар ми да те повози малце
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1$heezy🍄shtajno12
2Ацо Саатчијата ⏳acosaatcijata11
3awesome blossom ❄horridchildd5
4Бебешкаlecaffeine3
5небесно пиленцеnin_ciu3
6Германка™🇩🇪sugaryouknowme3
7Нароз Волокинzorbital3
8Бен Квикprilepcaneco3
9Ранкоsrbak3
10Хебаhebagoddess2