TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🇸🇴🇸🇴ЛилеСтечајката🇸🇴🇸🇴 @biktop16
#reach: 82086   ( 50rd )
#followers: 2100   ( 2056th )
Ќебапче у дестан 20 денари. Хамбургер у 7 ца 180 денари. Ама платата за 6 години ја качиле 2000 денари 🤡
34ReTweets178Favorites·Details
Нема пари за поврат ддв, нема плати за негувателки у градинка, нема плата за администрација нема што нема. Банкрот блуз бенд 🎸
29ReTweets134Favorites·Details
Местат една посрана Евровизија а замислете избори и премиери претседатели...
29ReTweets109Favorites·Details
Следната Година НЕКСТ ТАЈМ СО КОМИТСКА ПЕСНА И ВЕРГИНА ЗНАМЕТО 🔥🔥🔥
18ReTweets132Favorites·Details
Дечки некој работа ( хонорарно ) од 15-20 часот пон-недела, здрав физички паметен ме бива со математика возам кола точак знам и кујна помалце. Не се издржува само од твитање
17ReTweets51Favorites·Details
Ни го спопикуваат преку медиуми. Зголемување струја, зголемување камати, зголемување горива плин... ЌЕ СИ ЌУТИМЕ
16ReTweets38Favorites·Details
Што Не Е Во Ред Со Нас И Со Државава. Не Е Можно Волкав Криминал Да Царува И Никој Да Не Одговара ПОБОГУ!!!
12ReTweets61Favorites·Details
Добра ноќ Македонијо! https://t.co/jwxaP5AAev
13ReTweets65Favorites·Details
Пред црква сум договорен со скинерите бамбус ќе пиеме наминете
6ReTweets66Favorites·Details
Да потсетам кои останаа доследни на православието 🇲🇰🇷🇸🇷🇺🤝
10ReTweets53Favorites·Details
И Деда Неша плочкар Маврово смени страна. Пацовите први бегаат од бродот што тоне https://t.co/vBfC2LeyQa
8ReTweets56Favorites·Details
Миљарда ипол евра у була е буџетот. ГОСПОД НАПОМОШ 😫😭😭😭
14ReTweets38Favorites·Details
Сте ја погледнале младинава до 16 години на што ни личи?
5ReTweets59Favorites·Details
9 ти Мај пролет господова 2022 ра година. Поврат на ддв за Јануари Февруари и Март уште нема стигнато. Ама за Вас милички извршител стига ако закасните со сметки... Циркус Медрано БанкротБлузБенд🎸 држава!
7ReTweets50Favorites·Details
Леб ќе немаме за два месеци датум за датум па ич, плати и пензии под знак прашање... Сдсучкдуи НИКОГАШ ПОВЕЌЕ!!!
10ReTweets40Favorites·Details
ПАДНА СИСТЕМОТ НА ДИК https://t.co/M6qNI87luc
12ReTweets31Favorites·Details
Нема простор за ПАНИКА! *Се задужуваат 1.000.000.000 💶 евара на почеток на година. https://t.co/epPQxezHtB
13ReTweets28Favorites·Details
А место мазут да се префрлиме на прегорен зејтин? Што вели Влада РСМ 🤔
9ReTweets40Favorites·Details
За прегазување и тепање на две медицински сестри прекршок. За влез у СОБРАНИЕ 15 години робија... https://t.co/p1WbSEDO4G
11ReTweets34Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бокиbokialterego30
2kreativenum26
3Пиндар ®️_pindar_14
4not.your.ordinary.womanduplaskorpija1213
5Darko Kezhmankezhmanprvi13
6⚜️ЦрвенокосаТа¹⚜️reddevil_xoxo11
7andon.ru🔱🔱🔱andon_ru10
8Кашлиц 😷💉🧻🏳️‍🌈🇺🇸🇪🇺🇺🇦🇧🇬🇬🇷🇦🇱kashlicofficial8
97️⃣osmini_8
10BBbeelyanas7