TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lunata10mg @biska46161292
#reach: 30348   ( 990rd )
#followers: 582   ( 7132nd )
Дали тоа Македонија се стреми да стане нај не писмена земја во светот или мене така ми се чини?
23ReTweets139Favorites·Details
Никогаш нема да им чините на луѓето кои со вас не можат да манипулираат како они сакаат.
9ReTweets30Favorites·Details
Јас сум особа која кога не искача никаде цел ден во пижами го поминува😊
7ReTweets36Favorites·Details
И ја да легнам ко човек на време💤🖐бај! https://t.co/lXkAAdXqMz
0ReTweets20Favorites·Details
А бре луѓенца како сте ми? ☺
0ReTweets10Favorites·Details
Денеска ни е празник 🎈🇦🇹 https://t.co/9qre98XK9J
0ReTweets3Favorites·Details
@Kozica_Cer Многу ретко го пиеш бе 😃
0ReTweets2Favorites·Details
@bubackaBubuleck @Kozica_Cer Замисли како и е на неа што го собира тоа посебно по тоалетите.. 😌
0ReTweets2Favorites·Details
@zuta_stampa @Spirit_Scarlet Хаха зависи од машината тоа
0ReTweets2Favorites·Details
@IvoPop_ Мило ми е што го слушам тоа ☺
0ReTweets2Favorites·Details
@Kozica_Cer Хахах и тоа што викаш 😜
0ReTweets1Favorites·Details
@tinodtinkki Мене ми е недела 😎
0ReTweets1Favorites·Details
@lilmicv Žao mi je sto nismo mogli proživeti život onako kako smo hteli...
0ReTweets1Favorites·Details
@Spirit_Scarlet Океј е, ако не ја пренатрупаш ги суши,супер работа посебно во зимно време.
0ReTweets1Favorites·Details
@hedonisam @Kozica_Cer Ни јас мајку му 😑
0ReTweets1Favorites·Details
@mark_cornet Чекаш да поминат изборите за да се враќаш за Имачка или? 😃
0ReTweets1Favorites·Details
@surferot @ComplicatedSofi Се глеа имаш вкус за уредување.
0ReTweets1Favorites·Details
@surferot @ComplicatedSofi Све по евроски стандарди нема што алал вера 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@mark_cornet Хаха значи Којник му е мајката
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Markmark_cornet7
2Јордан Пиперкатаkozica_cer5
3Surferotsurferot3
4complicatedSoficomplicatedsofi3
5Тино 🏁tinodtinkki2
6Спирит Скарлетspirit_scarlet2
7Бубачка⚠️bubackabubuleck1
8Амброзkreativenum1
9Bitna ednabitnaedna1
10Аурора Бореалисhedonisam1