TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бисер💫 @bisseerr
#reach: 403   ( 2245th )
#followers: 403   ( 10441st )
Малку е потребно за среќа 🤷‍♀️ https://t.co/1yRDJqDECS
0ReTweets3Favorites·Details
@osmini_ Од сабајле😳
0ReTweets2Favorites·Details
@osmini_ Ќе ја освоиш на прв дејт од старт значи🫠
0ReTweets1Favorites·Details
@osmini_ Јасно 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
Едниот сака со воз да не прегазе, другиот ураган да не покрие 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@Jovanowsky Барем мирно спиеме знаејќи дека немаме никој да не вара 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@magn3to0 Лилавите поубај ми се, од овие солзи капат😃
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Му имаш даено до знаење дека сакаш 🤔😁
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Остај шо чита, влези му во дм одма 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Абеееее хахахаха
0ReTweets1Favorites·Details
Шипо му вика Тетово е главен албански град во Ѕеверна, ама тој се фатил за вмровското знаменце кај Орце в канцеларија🤢🤮
0ReTweets1Favorites·Details
@osmini_ Каква ќе бев ако одев ?
0ReTweets0Favorites·Details
Ми се јадат полжави 🐌🐌🐌
0ReTweets0Favorites·Details
@LiquidMercury69 Пушти му го мажот ти, нека ги сакати
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
17️⃣osmini_4
2Плава ама Права 😏niighttstarr3
3Moon Pearlroze_______1
4Курвин Водењакjovanowsky1
5Magneto 🧲magn3to01
6Наташа oд III3liquidmercury691