TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ТУТУНОБЕРАЧИТЕ 2.0 @bitechminus
#reach: 7706   ( 932nd )
#followers: 298   ( 12858th )
Прилепчани на батерииии 🤪🤪😜 https://t.co/JxET8NZYj7
11ReTweets72Favorites·Details
На меил ми стигна закана за бомба ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
Аљо мевере кај е песо ❓ https://t.co/PCQQaAAda5
5ReTweets18Favorites·Details
Ах јовано мори јовано
А можевме јас и ти да пиеме пепса во тој кафичот на мовчето кај шо не дават фискална 🤷‍♂️
И комотно че можеше да ме стрелаш оти јас дефитизмот одамна го прифатив 💁‍♂️
Ах јовано ми ојде курбан за димко нареднико 🤷‍♂️
Сите исти приказни тажни се ко оваа 🙋‍♂️ https://t.co/OI1Dnno1bf
3ReTweets2Favorites·Details
Од ко дојде којно коњушница станавме и на чисти улици без снег ризла фрлат 🙃
Ко мереле за то колку се глупи се расипал мерачот ⚠️ https://t.co/j7jyfsm0B5
2ReTweets4Favorites·Details
Го има некој испробано ова хербалајф ❓

Јас знам 2 мамички упола се напраја а беа така бабачки

А овие плочките скапи му се или ... ❓
2ReTweets1Favorites·Details
Периметарот на ресенбург е 500м шо значи казино и кладилница че треба јанкоец
Кого не го ебате бе вие 🚩
1ReTweets5Favorites·Details
Во титово време се знаеше крадеше директорот и секретарот
Сеа секое копито кради
А оти кради 💁‍♂️
Оти знај дека и да го фатат ќе лежи 2 год апсана
Порано само директорот имаше швалерка
Сега секое копито за 50 еур дупи ли дупи

Чаре ❓
Има ама ми е мака да го пишам на секое 👉
1ReTweets3Favorites·Details
@DKovachevski 25% за владиниот зељен партнер и уште 50% за новите владини партнери и за павле морачакин и зајкова уште 10% и шо бе за 15% ти лупаш ❓
1ReTweets2Favorites·Details
Еве
Ако е некој за женачка нека пристапи в чаршија кај пецкана тој ги има најубајте костуми а гратис дава и каиш или кравата и башка то ако ти се долги панталоните че ти ги скрати гратис кај тој подолу ама се чека сат сат и пол можи
И наливно че ви дај
🙋‍♂️ https://t.co/kO6JqS1jDx
0ReTweets6Favorites·Details
@GoceOdPrilep Редовно си го слушам џумерко
1ReTweets1Favorites·Details
@naphexschrink На татко ми му имаја украдено многу уба клешта
Крадеа копиљаци наркомани и сељачишта
И денес истото го прат
Тие од могила и новаци и буково сељандуријата
1ReTweets1Favorites·Details
@GoceOdPrilep Гоце еве ние че ви продаваме бе
Иначе пред 20 год беше понудено од кај нас вода да земате ама тогаш не не не заборајв кој беше крадоначалник мислам пирганоски одби
1ReTweets1Favorites·Details
Водителката на бекстејџ најубо да си смени професија и да вплови во парно водите
Гарантирам дека ќе биди во топ 5
1ReTweets1Favorites·Details
И гоце бананата ми се јаве и овие со мене шо учеа ми се јавија аман ела шубо че си поминиме со супер ѕвездата сузе
Ај беља работа
А да платам ко за кидс че може ли
Е не можеле че познаел овај саш
Е па не идам https://t.co/pvdrvZEr4p
0ReTweets4Favorites·Details
Каков тост си напрајв абе секс море чоек го стискав дур не признај се 🔝
0ReTweets4Favorites·Details
@Mica90424053 🤩🤩🤩🤩
Госпожа М јас мрзнам ама битно тебе да ти е топло 🤪
0ReTweets3Favorites·Details
Тие нас ќе ни онадет ова она 💁‍♂️ https://t.co/NzPmteImOo
0ReTweets3Favorites·Details
@SoKafeto Че ти збора гзот грчки
0ReTweets3Favorites·Details
Ам @_MarinaJaksic ко не те побара тебе нека трпи за виза и замисли не била патаја 🤫😉🧘‍♂️

Ева Богоевска, наша виолинистка: „Тајланд е рајот на земјата, но постапката за виза навистина ме измачи“ https://t.co/JvE58W1vRW via @CRNOBELO
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Методија Белевскиmetodija6912
2dzodzo millerdzodzomiller10
3Arhitektot so kafetosokafeto8
4Stojan Stojanovski 2Sstojan2s8
5Drugata Vo Menemene_vo7
6Mila101_mila7
7Џеси Пинкманmaxdestructionn6
8Christian Dating Coachacomk5
9Водоотпорна вода H₂Oh2otporen5
10Александарtr1k5ter5