TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vito Andolini @bkjdedymwxlujv7
#reach: 296   ( 2473rd )
#followers: 296   ( 12912nd )
Хахахаха педерчето од Д(Л)евица се заканува, абе миник кај ќе одиш ти во сабота бе за каде те такса Заев кои ти се задолженијата освен да го делиш народот што други задолженија имаш ? https://t.co/1jmXzQp4kb
0ReTweets2Favorites·Details
@mancesterovec7 Не е тешко, СКАПО Е 🙄
0ReTweets1Favorites·Details
@DKovachevski Хахаха и фабриката во Тето за Е-возила ја има во видеото...

п.с Абе овој е ШТРАКНАТ
0ReTweets1Favorites·Details
Хахахахахахаха глупоста нема граница https://t.co/BIxOI527c3
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кичеецотmancesterovec71
2Dimitar Kovachevskidkovachevski1