TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Blau Wagen @blau_wagen
#reach: 20200   ( 1142nd )
#followers: 2530   ( 1610rd )
@dreamhouse99 Пушти правосмукалка. Женетите одма ги подигнуваат нозете.
11ReTweets121Favorites·Details
Утрово е погледај надвор и врати се во кревет.
5ReTweets17Favorites·Details
Што стана со рибарот Тортевски? Ја расчепи устата твитајќи дека се е договорено Мијалков-Заев.
4ReTweets14Favorites·Details
Не ми е жал за скинатите патики по протестите.
2ReTweets10Favorites·Details
@algorit007 А да не збориме за тоа колку ни се потсмеваа.
1ReTweets3Favorites·Details
@bobihrist @Alex4Macedonia Ни збор не и реплицирајте. Знае се што ќе и кажеме.
1ReTweets3Favorites·Details
Фали уште ТОПЛИОТ брат од Будимпешта.
2ReTweets5Favorites·Details
Племе ти е... бугарско!!! Да потпишеме се што ќе кажат бугарите и се ќе биде Ок...Љупчо Георгиевски со 5 точки како да се подобрат односите помеѓу С Македонија и Бугарија https://t.co/JjYNjE2Fhn
1ReTweets7Favorites·Details
@Gogiche Зошто бе легализација??? Ние будалите се плаќаме!!!
1ReTweets6Favorites·Details
@ArslaJeMeniBog @MickoskiHM Задоволно, фала на прашање:)
0ReTweets4Favorites·Details
@VidanaDeSign Ма знам, будали не правеа. Се сеќаваш желките како не гледаа кога ја бранеа ,,Белата куќа,, на вемерото уште на почеток на ул. Даме Груев.
1ReTweets1Favorites·Details
Во некои среќни времиња се подготвувавме и договаравме да излеземе.
0ReTweets3Favorites·Details
@baljumbaljum @nekoj_nekade Децата му ги притворија. Замисли со каков кеиф ќе ги дочекаа во Шутка.
0ReTweets2Favorites·Details
@IndijaMen1 @CalamityDzejn Ај сега да не претеруваме.
0ReTweets2Favorites·Details
@EmilijanoJ За двајца е нормално, параспур се, ама Панчевски бил претседател н суд еееј!
0ReTweets2Favorites·Details
@MilaShila9 @GoranBabik Се плашам да го гледам. Сум ги посетил Дахау, Мајданек и Аушвиц. Се прашувам од каде излегува таа злоба кај луѓето.
0ReTweets2Favorites·Details
@Marija206323 И очила за сонце и вода:)
0ReTweets2Favorites·Details
@EmilioZ53256472 @GoranPavlovski2 Ќе ме натераш да копам по фиоки, знам дека дома има :)))
0ReTweets2Favorites·Details
Не знае човек кој е позадоволен од пресудата за Бате Саше. Сепак најзадоволна е 1/3 од ВМРО и тоа таа што имаше најголеми привилегии, функции и пари!
0ReTweets1Favorites·Details
@ArslaJeMeniBog Немој, и за тоа ќе утне.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Др Арсланагићarslajemenibog2
2V!DanaDsgnvidanadesign2
3Ej Brejgogiche2
4Тик Так на радио.tiktaknaradio2
5Dream Housedreamhouse991
6Христијан Мицкоскиmickoskihm1
7Daniel Anastasoffalgorit0071
84️⃣2️⃣forty_tw01
9100Lebaljumbaljum1
10Freemannekoj_nekade1