TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bobstar @bobstar_m
#reach: 51273   ( 627th )
#followers: 2648   ( 1391st )
#1
Elon Musk #CYBERTRUCK
and car from Total Recall film 1990 https://t.co/2YfnngPNDm
12ReTweets50Favorites·Details
#2
Од Маде ин Мацедонија на Скопјаните им остана само мадето ... https://t.co/cy43KFOAgS
13ReTweets41Favorites·Details
#3
Важно името се смени за личните потреби на раководството на СДСМ и ВМРО.
Се потисна народот од предавници.
https://t.co/Pq2ilOQhmf
12ReTweets34Favorites·Details
#4
Кинесите со Хуавеи во Србија ќе отворале центар за вештачка интелегенција.
Во вештачката држава Северна инвестираат во лубриканти https://t.co/V3Ll3m3qq9
12ReTweets30Favorites·Details
#5
Ако ДПМНЕ не оди со платформа за враќање на името нема да ги добие изборите
9ReTweets35Favorites·Details
#6
@abdbozkurt @BcnFox Weaponized refugees
4ReTweets47Favorites·Details
#7
Испаѓа дека цел илегален режим и клучни луѓе се подмачкувале за да се оддржи илегалната промена на името. https://t.co/67P61Drw3t
12ReTweets22Favorites·Details
#8
Гласа ЗА да го смени името за влез во ЕУ и добива Мини Шенген https://t.co/lzfcb9lA3e
8ReTweets30Favorites·Details
#9
Си го штити лидерот од сарказам https://t.co/Mzb5XI3pFz
7ReTweets32Favorites·Details
#10
@OfficialJoelF .Cars in Total Recall film https://t.co/6hKpKmlQB1
3ReTweets44Favorites·Details
#11
Е за овој Биг Мак го сменивне името https://t.co/oqLjwiuJ0c
8ReTweets26Favorites·Details
#12
За ова да размислиме малце.
Кинеска компанија ќе гради мост за да се обедини Хрватска (европска земја) за да не се влегува во Босна.
Значи Босна не влегува во ЕУ за долго време https://t.co/JAg4G8ZGwt
10ReTweets19Favorites·Details
#13
За вакво нешто во друга земја владата би била срушена со сила. https://t.co/wzYBljI8xj
7ReTweets26Favorites·Details
#14
Едното е национализам другото не е https://t.co/jBdEStoMgw
9ReTweets19Favorites·Details
#15
А каде се циганоскопјаните ? https://t.co/o4FlS5as8L
6ReTweets25Favorites·Details
#16
Боливија новата администрација сами си изгласаа претседател после пучот.
Ме потсеќа на нешто.
https://t.co/vrgGq5830Y
7ReTweets17Favorites·Details
#17
Историјата дава можност и простор за правиот човек да застани на правата страна на историјата за својот народ и за својата држава.
За жал не застанувате на вистинската страна. https://t.co/otg68YaPOz
7ReTweets17Favorites·Details
#18
Што ќе ви е кирилица? Илон Маск и секој успешен човек користи латиница
https://t.co/cS5bqlXGDO
6ReTweets19Favorites·Details
#19
Им ги зеле чевлите додека спиеле и биле во алкохолизирана состојба https://t.co/edIIgz66Ef
5ReTweets21Favorites·Details
#20
Во Москва 2000 лица да излезат на протест одма на сите вести.
Франција над половина милион се на улица.
6ReTweets18Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🏳️‍🌈 Север Фиром 🏳️‍🌈mindinmotionmkd31
2Jasna Koteskajasnakoteska12
3Гемиџија од АлиеХпресgemidzija_aliex12
4Гревastrogrev10
5Cvetin Chilimanov //////////cvetin10
6🦄 🗺️🌈Игорче Развигорче 🚴‍♂️🐕🥦igor_rujo9
7Dimkoddimkooooo8
8Чоџукот на Јанаки //////////chodjukot7
9The Economisttheeconomist7
10Курвин Водењакjovanowsky7