TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фармер Никола @bogdancanec
#reach: 38893   ( 670rd )
#followers: 1135   ( 3925th )
Почна сезоната на сирење. Ај со лесно нека ни е https://t.co/omS2r9q7Ga
5ReTweets128Favorites·Details
Падна и алфа мажјакот, ала вера на ловците, волк од преку 80 кг. https://t.co/wGEuAfEEm4
8ReTweets36Favorites·Details
@The_Chief21 За кеш, за што друго.
0ReTweets2Favorites·Details
@Schiffer_PG14 @tainstvenodete Да ќе ги исчита бестселерите, само овците нема да ги врати дома.
0ReTweets2Favorites·Details
Ноле од глупостите негови не изгуби само некое милионче од турнирот, туку уште некое од спонзорите, и не знам што очекуваше. И тие околу него, да го советуваа барем малку по реално а не сите зинат гз за пари.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Шефотthe_chief211
2Chlamydiaschiffer_pg141
3Таинственото Детеtainstvenodete1