TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бокан☣️ @bokan1429
#reach: 10142   ( 745th )
#followers: 1019   ( 4583rd )
Локалните бизнисмени во Штип преплашени од новата инвестиција во Штип што ќе вработела 600 работници!
Па дајте плати и нема што да се плашите, ако не можете да дадете, затворете бизнисот и вработете се во новата фабрика.
8ReTweets114Favorites·Details
@PresidentOfBg @EJAssociation Од коментарите можам да заклучам дека бугарскиот народ поима нема што правела фашистичка Бугарија во WW2, зошто во Македонија табла со името на "Цар Борис 3" никогаш нема да остане здрава. 7000 евреи војската на тој цар депортирала во логорите во Треблинка! Убивале и масакрирале.
8ReTweets90Favorites·Details
После новите дизајни на БМВ, на старите ќе им оди цената нагоре ↗️ https://t.co/vxH0jaYp0p
1ReTweets8Favorites·Details
@Roma92377181 Kaj мене се убави на твитер! Грозните им липив по еден блок.
0ReTweets9Favorites·Details
Без конкуренција најдобар! 👏👏👏 https://t.co/nD0SHNIlMd
1ReTweets4Favorites·Details
Џоко и Васко Ефтов, тие се шо носат Лакоста https://t.co/FVQexczMCr
1ReTweets3Favorites·Details
Само богаташи знаат да скијат и такви што се родиле на скијачки центар
1ReTweets2Favorites·Details
Стево го бара... https://t.co/IXeOeRJUEX
0ReTweets4Favorites·Details
@SZaharieski @Roma92377181 На кој му смета мој искажан најфино искажан став слободно нека ме блокира. Ич не се замарам. A сега гледам 50те еура и мене ме имат блокирано 🤣🤣. На тортевски мислам 🤣🤣🤣
0ReTweets3Favorites·Details
@Filipco Сеа Бг треба да бара да се ослободи тепачот оти бугарин 🤣🤣🤣
0ReTweets3Favorites·Details
Само казина, кладилници, брзи кредити и аптеки. https://t.co/HTFF9bvqfT
0ReTweets2Favorites·Details
@avalsiniarku Мртов ти е пасошот од шетање, во МНР да не работиш бе?
0ReTweets2Favorites·Details
@TinoBeBrat @Andov_S Mи се свиѓат и сум размислувал да земам еден јангтајмер, ама многу трошок на коли ми се збира 😄. Кој има нека си го чува, цената нема да им падне, секако на одржаван примерок. Не некоја канта и ти кажува колку вредела, македонски бош муабети :))
0ReTweets2Favorites·Details
Го глеам Новак, и да ви кажам ништо ново се видено. Пцуење, нервоза, победа. Страшен инат. 💪🏻
0ReTweets1Favorites·Details
Втор пат кревам температура у новата 2023. Каков старт 😱
0ReTweets1Favorites·Details
@Roma92377181 Истите се со нови профили.
0ReTweets1Favorites·Details
@februar1967 Ние кога имавме таков кај беа они 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
🎚️🫶🤣🤣🤣 https://t.co/pwZ1haFKKQ
0ReTweets1Favorites·Details
Ако навиваш за Новак Џокович си србоман, а ако навиваш за Реал Мадрид што си??? Многу забегани етикети лепите кога се работи за спорт.
0ReTweets1Favorites·Details
@mandana_6 @val_spirit Класичен бот, тоа му е работа. Остави.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1РОМАroma923771816
2Benny Lavaandov_s3
3kvakvatopkvakvatop3
4ROCK DASKALboro99993
5beliloskbelilosk2
6Filipcofilipco2
7Тино 🏁tinobebrat2
8Дете Лошоdeteloso1
9Stanislav Zaharieskiszaharieski1
10Мацкоfebruar19671