TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

but.i'm.a.creed @bologneseheck
#reach: 32   ( 3087th )
#followers: 32   ( 37439th )
@brunobananinani Оваа екипа нема шо да изгуби.
0ReTweets3Favorites·Details
@CheGuev21277156 Абе "виљушка" било литературно?! БСЧ
0ReTweets1Favorites·Details
@brunobananinani Среда и петок по 3, па шо ни фали?
0ReTweets1Favorites·Details
@MateDalmatin @toilet_paper10 Доека им се мочаа на напатените на пазар и им спуштаа од 23 на 18 денари кило, сеа ќе го кркаат од шошонски препродавачи.
0ReTweets1Favorites·Details
@DKovachevski Па, ти си само за на Пинк ТВ.
0ReTweets0Favorites·Details
@chocoladnaaa Да доплатиш? На кој?
0ReTweets0Favorites·Details
@Protagonist_MKD @BlackTaurus7 (Не)работата од дома го направи своето. Им хебаа мајката, наместо 8, по 18 саати се на работа од шо по 18 пати проверуат шо има у фриџот.
0ReTweets0Favorites·Details
@Zelmnb_ @kos_data Yeah, eagle symbol of the united muslim emirates.
0ReTweets0Favorites·Details
@C4i7Z Шо е ова последново? Стварно не сконтав.
0ReTweets0Favorites·Details
@cvrenkofski15 Да. Само шо е овој прв меѓу измислените.
0ReTweets0Favorites·Details
@Crnogor13295064 @cvrenkofski15 Не бе лепи, не се труди, глупо е.
0ReTweets0Favorites·Details
@Giotto_mkd Коа ќе подразмислам, стварно си у право.
0ReTweets0Favorites·Details
@C4i7Z Ахам.
0ReTweets0Favorites·Details
@opushten @goranman2 Освен у германија, каде е туркиот.
0ReTweets0Favorites·Details
@denko_bt И за перо е така, ама и борко литро џек го знаеме :)
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мистеријаcheguev212771562
2☜☆☞ Чиз™ ☜☆☞c4i7z2
3Тошоcvrenkofski152
4Dimitar Kovachevskidkovachevski1
5Erika Errorchocoladnaaa1
6Протагонист МКДprotagonist_mkd1
7Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus71
8SnaaVraništanskavranistanska1
9Crnogoraccrnogor132950641
10Џотоgiotto_mkd1