TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бомбица @bombica12
#reach: 2831   ( 1215th )
#followers: 2732   ( 1577th )
Со “Нема правда нема мир” до каде сме❓‼️ https://t.co/cm9EOCHTdw
5ReTweets33Favorites·Details
@Namoitemaliot Ѕоне среќен пат синко, многу тенко јакниче си облекол за во Германија мислам дека добро ќе удараш на машина за шиење!
0ReTweets2Favorites·Details
Прошлата недела ни ги замрзнаа јајцата, сеа и бананите ќе ни замрзнат‼️
0ReTweets2Favorites·Details
@Namoitemaliot Ѕоне вака личислабичок ама мислам не само кошулки може и теписи да шие у Германија!
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Maccnamoitemaliot2