TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Boris⚔Nevermore @borisnevermore
#reach: 0   ( 18351st )
#followers: 2918   ( 1391st )
@kristinna_vel @DJSatellite Иди ти термитирај нешто 🤣
0ReTweets2Favorites·Details
@DJSatellite @kristinna_vel Јбг, шит хепнс, рама-лама-динг-донг 😂
Оваа е намерно, да се избаци Оле, да ви го земеме Клоп хахаха.
0ReTweets2Favorites·Details
@DJSatellite @kristinna_vel 3:6 конечен хаха
0ReTweets2Favorites·Details
@mia_ogo @SuzInSwe Jbbt 😍🔥😘 na kvadrat
0ReTweets2Favorites·Details
@mia_ogo @SuzInSwe Hvala 😂😘❤️
0ReTweets2Favorites·Details
@DJSatellite Па пичка му матер, имате ли вие душа? 🤣🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@DJSatellite Епа сеа јбг. Чек да видиш сеа шо ќе напрајме второ полувреме.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Уше два ќе примиме 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@SuzInSwe 🥰😍❤️🤗
0ReTweets1Favorites·Details
@VorrennN После дебаклот, Јунајтед ќе почне да тепа се по ред, а Ливерпул ќе биде топло ладно, накај ладно.
Секогаш е така.
Марк мај вордс!
0ReTweets1Favorites·Details
@AtanasiuMico @DontNterrupt Како шо е тргната работава, ќе се деси пак.
0ReTweets1Favorites·Details
@GPSokolovski @Vlatko100janosk Братче ти у матично да не работиш, па шо знаеш кој сменил име а кој не? Абе у фотошоп каков сакаш документ можам да ти изменам, не па година на раѓање. Знам дека си очај невиден, ама па до толку? 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@GPSokolovski @Vlatko100janosk Ај покажи го ти твојот, знаеме дека ги имаш 😉
0ReTweets1Favorites·Details
@alexodostrelia @VorrennN Па технички ништо не згрешил. Постара си 5-6 години. По дифолт си му дада. 😂
0ReTweets1Favorites·Details
Нече курва и нече... пак за 1 гол.
😡😡😡😡😡 https://t.co/cYTJIbPW4i
0ReTweets0Favorites·Details
@Captain2Phones Would love to see your review of the new smartphone from Sony, the Sony Xperia Pro-I.
I mean if you can get hand on it. Unbox Therapy did it today, but your reviews (the full ones) are more meaningful and detailed.
https://t.co/MtZwHTVKaQ
0ReTweets0Favorites·Details
@jabandzija @GPSokolovski @Vlatko100janosk Познаваш добар адвокат? 😂
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Satellitedjsatellite5
2GPS_JEDI🇲🇰🇪🇺🇺🇸🇲🇰gpsokolovski4
3Маче| 🇲🇰vlatko100janosk4
4Kristinakristinna_vel3
5ДиДиvorrennn2
6MICO ATANASIUatanasiumico1
7Каприкорнdontnterrupt1
8Alexalexodostrelia1