TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ROCK DASKAL @boro9999
#reach: 35390   ( 197th )
#followers: 3189   ( 1323rd )
Артан Груби станува многу опасен за стабилноста на Европа! Преземете нешто, да не биде не знаевме!
@USAmbNMacedonia https://t.co/os0F1Gh6kx
39ReTweets138Favorites·Details
Ја овде роден, од дедо прадедо, оваа правила ќе ми кажува! https://t.co/VT1prG7aVy
20ReTweets132Favorites·Details
Плагијат! https://t.co/JMWXAEO63e
22ReTweets77Favorites·Details
Гаврани да те јадат! https://t.co/t4vLwtC0Bf
23ReTweets53Favorites·Details
Што не ќе вкрстат генетичарите за профит, мамето ваше лабораториско! https://t.co/xHTGVmV5W7
14ReTweets56Favorites·Details
ГНОЈ НА ДЕНОТ https://t.co/80XsN8lmks
7ReTweets74Favorites·Details
Така кажи, сега знаеме дека дојавите за бомби доаѓаат од Тирана и Софија! Бравос Обиџуко! https://t.co/MowVMmibBY
13ReTweets47Favorites·Details
Ambassador Angela Aggeler
@USAmbNMacedonia Ваша екселенцио Анџела П. Агелер, не верувам дека имате фотографија со повеќе криминалци од оваа! https://t.co/NmnkR8Tqbp
14ReTweets37Favorites·Details
Некаде земјотреси, некаде мразој и студој, а пак на Заев и Костадинов во Струмица, Хаарпот им донесе ГО*НА! https://t.co/WbMGuZuYRy
13ReTweets37Favorites·Details
Што и смета црквата? Сатанист е оваа? Или мала вежба за кога ќе бидат опозиција да го јадат, овојпат многу дебело! https://t.co/v5SwQUfiMM
8ReTweets53Favorites·Details
Македонските атентатори во Солун ја акнале Европа по џепот и капиаталот, за да се свести! Значи, Макеонците треба да ја акаат Европа, а не ѓупските држави како грција и бугарија! https://t.co/JmPNyBBpGW
11ReTweets41Favorites·Details
Изградивме 6000км тунел во Идризово! https://t.co/W8xRVtvv04
9ReTweets50Favorites·Details
Трамп изјави дека ќе и е*е матер на длабоката држава, длабоко и јако! https://t.co/mid0sKOyQL
8ReTweets47Favorites·Details
Реконстрикција во владата:- ТОВење на максимум! Подобро двајца сити отколку сите гладни! https://t.co/3cBfHP5ZcC
10ReTweets38Favorites·Details
Овој е за жалење. не знаеше како повеќе да лаже, гласните жици ги искина! https://t.co/NnqV8242UH
10ReTweets37Favorites·Details
Проклети бугарски фашисти! https://t.co/XEXGmAJyQu
12ReTweets28Favorites·Details
О северџани од сдс, кога ќе ви страдаат внуците, сетете се на сликава! https://t.co/4MEcB71b35
11ReTweets26Favorites·Details
Вистинско време да се потсетиме на газот и гаќите на психо! https://t.co/hReGdHLdGc
9ReTweets33Favorites·Details
"Светско а наше" 😂😂😂 https://t.co/2fq6fy50gU
8ReTweets33Favorites·Details
Бомба од Иран https://t.co/SHZX0cvriZ
9ReTweets28Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Dimitar Kovachevskidkovachevski5
2Sun Tzusuntzuwuu4
3Ambassador Angela Aggelerusambnmacedonia3
4Alexandertroll_mkd3
5Darko Kezhmankezhmanprvi3
6Slavjanka Petrovskaslavjankapetrov3
7Knezknez673
8🔪🇷🇺ЛИЛЕ СТЕЧАЈКА🇰🇵🦴lilestechajka2
9TОДОР 🇲🇰☦️🇷🇺macedonon1
10Stevo Pendarovskispendarovski1