TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Filip Boshevski 🚀 @boshevskifilip
#reach: 52886   ( 42nd )
#followers: 359   ( 11238th )
Приберете ги "инфлуенсеркиве". https://t.co/pVMuPejTHv
86ReTweets504Favorites·Details
ЗАКОН ЗА БЕЗБЕДНОСТ НА СООБРАЌАЈОТ НА ПАТИШТАТА Член 24 Возачот на моторно возило, за време на управувањето со возилото не смее да користи мобилен телефон, ниту други уреди, на начин кој би ја намалил можноста за реагирање и сигурно управување со моторното возило. https://t.co/CUXFuNAmaE
29ReTweets147Favorites·Details
@samopolenka @eftelijanamajka Абе сине, како да ти кажам вака, ама да му се испонашаш на некој за обично прашање треба да одиш на терапија искрено. Доста ги величите работите.
8ReTweets153Favorites·Details
BeQuiet! Friday 👌 https://t.co/4408mkTqms
0ReTweets10Favorites·Details
@DarkOnchevski Слушалките, технарица и пазарам.
0ReTweets2Favorites·Details
@pocttopus Почнувам пополека да одам на BeQuiet! 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@pocttopus Ќе ме фаќа паника дека не работи 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@pocttopus Без перка ништо не правиме
0ReTweets1Favorites·Details
@_Dani_D_ Лепешка 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@Samosvesen Мислам се разбира 👌♥️
0ReTweets1Favorites·Details
@IvaSpasovska_ Лондонска се вика мислам улицата, од сити мол лево таа зградата.
0ReTweets1Favorites·Details
@IvaSpasovska_ Одма ги крева рачињата да го земиш, пресонце е.
0ReTweets1Favorites·Details
@SerPodjebavac Intel ако е точка, АМД Х со точки, тредрипер ако е две паралелни ленти. Се зависи од процесорот и кај му се наоѓа die.
0ReTweets1Favorites·Details
@__aloines_ Претпоставувам дека мојот мозок сака да направи како бариера да не „туши“.
0ReTweets0Favorites·Details
@izrodoT Цена?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Инес 🇲🇰 🇩🇪__aloines_2
2Балзаковаsamopolenka1
3Εφτελιαeftelijanamajka1
4Uzurpatorotdarkonchevski1
5Дани_dani_d_1
6The Alpha Ceph ₿⚡samosvesen1
7Martinmoondowner1
8Сериски Подјебавачserpodjebavac1
9Alekizrodot1