TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🧠Бреинсторм🌪 @brainstorm1517
#reach: 68405   ( 352nd )
#followers: 593   ( 6075th )
#1
Рекетари у мое времe vs рекетар у ваше време 😳😳😳 https://t.co/4NLa4yK97t
36ReTweets142Favorites·Details
#2
За оние што се загрижени за идентитетот. 👇👇👇 https://t.co/HiC47pJ9Kc
14ReTweets36Favorites·Details
#3
Боки13 го уапсија и тоа е добро така треба да функционира правдата. Шо правиме со цело криминално раководство на жмро. Ќе се затвори ли некој???
5ReTweets52Favorites·Details
#4
Епа тоа е вмрана не знае друго да го научи народот, освен да го исмејава дека си ги зема поштено спечалените пари назад од државата.
Кажи им дека вака треба како кичеец, Боки факинг 13, Мијалков, Орце камчев, паторот, јанушот, Миле ми текна, да се краде само тоа му е мајката. https://t.co/MVMbUP8t7N
8ReTweets32Favorites·Details
#5
Која банка му даде кеш 1.5 милион евра на Орце Камчев. А ако ги чува дома како е тоа легално за толкава сума на пари. И дали има покритие.
7ReTweets33Favorites·Details
#7
Зашто бе вака ги шокирате вмраниве, Премиерот Заев го пријавил рекетот у ОЈО. Вмрана знае само за ендеци, шамсрење, влечење за уши, прикривање убиства, тепање студенти, фалсификување, рекетирање и присвојување фирми, крадење тоа е тоа на што е научена вмраната. https://t.co/r2eQUuWvhG
8ReTweets25Favorites·Details
#10
Коксал Баба на млади години лево и денес 🥊 🥊 https://t.co/shqXrpNV6d
5ReTweets28Favorites·Details
#11
За апсењето на Боки Факинг 13 најмногу жалат Louis Vuitton и Gucci.
1.5 милион евриќи профит не е мала работа.
3ReTweets20Favorites·Details
#12
🖕🖕🖕К У Р Т О Н И 🖕🖕🖕 https://t.co/tkELPPHvf3
2ReTweets21Favorites·Details
#13
Иснифарис Џемаили е учителот на Боки13 https://t.co/YJEtW02rwr
4ReTweets13Favorites·Details
#14
Орце Камчев бизнисменот - најголема лопужа, рекетар, криминалец. Со никакво покритие на потекло на пари, ама да се напише нешто сега у матново. Боки се посра да, ама немој Орце Камчев невин и рекетиран бизнисмен. Плизз https://t.co/qZo7hNm6IR
0ReTweets24Favorites·Details
#15
Јуначко срце не издржа, ах бе Черга а јас те чекам цел ден да видам нешто од тебе ти мене блок. Педер еден https://t.co/pz7GKxFgo0
2ReTweets16Favorites·Details
#16
Antonio Macedonian 🤮🤮🤮🤮. Иди бе перико една пиши се Antonio Bulgarian. Ти ибам црепот
2ReTweets15Favorites·Details
#17
@Nikollinna2 Фраерка. Си ги дупи како сака и кого сака 😜
0ReTweets21Favorites·Details
#18
Дали боки13 ги зел парите од Орце камчев или само му барал?
Ако ги зел тогаш треба и Орце камчев да е у притвор за обид за поткуп?
2ReTweets15Favorites·Details
#19
Кога Боки13 ќе влезе у затвор затворениците ќе речат “опа младо мевце” а Боки “опа Шведска Маса”
4ReTweets9Favorites·Details
#20
Уште колку ли ги има моментално корумпирани до гуша, пратеници, министри, судии, бизнисмени, управители, директори!!

Абе секоја надеж за подобро утре им ја уништувате на младите. Абе Мамето ваше хохштаплерско. Да цркнете сите.
1ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ебачот од Никарагваcherga_omnes24
2Никола од Будимпештаpickumater722
3Самосвесенragingdemon118
4Maximum Overtrollmaximovertroll11
5СпЕјСиspejsi_k11
6Black Knightmkd13129
7Стојко Мојов 🇲🇰 🇺🇸stojkomojov9
8🇦🇱🇪🇺European🏳️‍🌈American🇺🇸🇦🇱europeanameric68
9Бегај да бегамonemorph8
10SuicideMessiahsuisajdmesija8