TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бранче @branchebananche
#reach: 78093   ( 106th )
#followers: 4197   ( 893rd )
Татковинава испадна маќеа на македонскиот народ
29ReTweets151Favorites·Details
Најновите истражувања покажале дека бугарите постоеле на планетава уште пред да биде создадена
21ReTweets103Favorites·Details
-Ја имаш читано за блгарцките работи?
-Да не беше за македонцките?
-Беше...
18ReTweets99Favorites·Details
Сум пишала и пак ќе пишам и среќата тежи како и тагата ако немаш со кого да ја споделиш
19ReTweets84Favorites·Details
Кочански маникир https://t.co/PPs6fJL6yh
17ReTweets81Favorites·Details
Како ви ово зовете?
Зовемо крај на месец https://t.co/jZvp0PQbXs
8ReTweets100Favorites·Details
Девојки толку ли е тешко? https://t.co/A3bCrEW4GY
11ReTweets87Favorites·Details
Нека сексот ви биде лек и нека лекот ви биде секс...а секс нема ни за лек
11ReTweets64Favorites·Details
Мечката имала список на животни во шумата кои сака да ги изеде и стварно ги јадела по списокот
Еден ден зајакот ја прашал
-Мецо ме има ли мене на списокот?
-Да
-Може да ме шкртнеш?
-Може

Муабетот ми е со искрен разговор многу работи се решаваат па дури и животни прашања 🤭
10ReTweets49Favorites·Details
Ми имаат ветувано им имам верувано...јебига погреши човек
12ReTweets40Favorites·Details
Малку фали некој да ти го улепша денот уште помалку да ти го посере
И така
7ReTweets53Favorites·Details
Ние македонците стално носиме џандари со себе не знаеме на кој настан треба да јадеме ќутек
9ReTweets47Favorites·Details
Ова е многу точно https://t.co/Tv7RAIWWaR
10ReTweets38Favorites·Details
Не може да си најде сродна душа...пробај побарај во канализација пошо си гомно
8ReTweets38Favorites·Details
-Што е боље да не погоди нуклеарка или метеор?
-Да
7ReTweets32Favorites·Details
Друштвени мрежи за недруштвени луѓе
6ReTweets30Favorites·Details
На жешково треба конзумирање на многу течности
*Козумира ракија пиво шприцер
5ReTweets24Favorites·Details
Да будем домачица да будем https://t.co/cQmZ1C1tFG
1ReTweets34Favorites·Details
Лелеее 😂 https://t.co/OILB9U0YvK
4ReTweets15Favorites·Details
-Свадба блгарска да направам мома блгарка јас да земам
-Да не беше свадба македонска?
-Е...беше
2ReTweets21Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Dankaagnusdei086
2Nobodybigys_dickys5
3Little mister Стормрејџstrastniot5
4Таинственото Детеtainstvenodete3
5🗣️se_e_dno2
6Безценнаdeboraskunk1
7eden i edinstvenedjipsan1
8Македонецот Meto♈ од Македонија.imiteiphone1
9Чичко Даниелpaparov1