TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Брендон @brendonov
#reach: 61252   ( 251st )
#followers: 4437   ( 797th )
Ќе се навикнувате полека на придобивките од НАТО. Мора тој штетен руски гас да се сопре.

Гушкајте се повеќе и славете го нашето учество во овој воен сојуз. Топли и помага многу.
36ReTweets198Favorites·Details
Правдата умре кога се вадеа луѓе од затвор за да се нанесе врвна неправда на секој Македонец со гласањето на северна.
39ReTweets142Favorites·Details
Этот твит хорошо постарел https://t.co/THbCg1Om2l
28ReTweets112Favorites·Details
Откажи се од се што е поврзано со Македонија, цел свет ќе падне на газ и ќе ти фрла пари од авион.
21ReTweets71Favorites·Details
Пробајте со ставање северна на секоја зграда може ќе не примат
18ReTweets72Favorites·Details
Надвор од сите глобални текови во неоколонијално ропство и притоа со нарушено достоинство и национална есенција. Уживајте у ропството бебоси.
12ReTweets74Favorites·Details
Ако доволно долго гледаш во оваа фотка ќе заборавиш дека во северна нема парно и ќе ти биде боље. https://t.co/zdsTf9ByYP
13ReTweets69Favorites·Details
Стевчо Јакимовски им го избравме у Карпош овие уште убедени дека Никола немало шанса да си дојде дома.
14ReTweets56Favorites·Details
Не верувам дека некогаш негде имало поглупа екипа политичари и подржувачи од сегашниве комуњари. Ова е немогуче.
11ReTweets59Favorites·Details
Никој нејќе правда, сите сакаат рекет.
13ReTweets52Favorites·Details
Уживајте мала цена е мрзнење у зима за сиот тој благодет од нато бебоси.
8ReTweets43Favorites·Details
Не го сакаат дека е православец.
8ReTweets37Favorites·Details
@krojanbojan Замотани у ќебиња уште пофанатично му се љути на Грујо што ја сјебал државата.
8ReTweets26Favorites·Details
Само слога спасува Северномакедонци https://t.co/1rS44SxQXd
6ReTweets19Favorites·Details
Исто може да се проба да се воспостави контакт со некој од протераниве руски дипломати. Може ќе се смилува некој од нив да помогне.
5ReTweets20Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1krojanbojankrojanbojan1