TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Брендон @brendonov
#reach: 45490   ( 564th )
#followers: 4324   ( 785th )
Срећна српска нова година Бугари.
22ReTweets62Favorites·Details
Можда владава се антиваксери ама нејќат јавно да признаат.
10ReTweets29Favorites·Details
Кога просиш првата паричка да падне е битна, после тоа луѓето почињаат повеќе да фрлаат.
7ReTweets33Favorites·Details
Нов ден, нови победи https://t.co/a8bCSL4A3U
6ReTweets25Favorites·Details
Кој што сака може да збори, ама бабан Грујо Таткомак ќе обезбедеше вакцини уште у ноември.
6ReTweets20Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии