TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Brineta ❤️🖤 @brineta1992
#reach: 88724   ( 188th )
#followers: 3759   ( 944th )
#1
Фотографија која ја покажува Македонија.... 🙏
Фотографот е вистински волшебник 👌 https://t.co/Upv0YN5iTW
61ReTweets468Favorites·Details
#2
Која генерација си?
Кога ги имаше само овие две опции.. 👇👇👇👇👇 https://t.co/ec1MKV3Qsa
55ReTweets380Favorites·Details
#3
Кога Стариов (цар) ја славел младоста сите подобро живееле.
Јас не бев родена кога он починал ама луѓево до ден денес жалат за него. https://t.co/zNlKcFvbAo
20ReTweets235Favorites·Details
#4
Од градежни мајстории издвојуваме... 👇👇👇 https://t.co/43lIhuM4ad
11ReTweets217Favorites·Details
#5
Виножито од вкусови... Мммм https://t.co/ma39UceSB6
14ReTweets189Favorites·Details
#6
Дали се озбилни? Пиштолче на света вода?
Имаме нови победници 👇👇 https://t.co/ZiaJhstVvJ
24ReTweets149Favorites·Details
#7
На мајстори ракија пред завршување на работа никако...
😂 https://t.co/np75TnHRRK
18ReTweets162Favorites·Details
#8
Венко... Ама.... Ама... Како така? https://t.co/2pdzoUyX6R
18ReTweets122Favorites·Details
#9
Има разлика другари 🙄 https://t.co/lmPGBHtN9q
23ReTweets97Favorites·Details
#10
Сакам тука.. И баш е по изолациски стандарди... 👇👇👇
🙏🙏🙏🙏🙏 https://t.co/2gsqU1UfsS
11ReTweets120Favorites·Details
#11
15ReTweets93Favorites·Details
#12
Вака се блокираше своевремено.. https://t.co/ygienYkmjD
6ReTweets94Favorites·Details
#13
✔️ Јасно? https://t.co/DKjXyDNNBy
18ReTweets55Favorites·Details
#14
И во време на Корона можете да бидете беспрекорен романтичар 💋🌹💋 https://t.co/OpGZTU0Yzn
6ReTweets89Favorites·Details
#15
Од ФБ е... Ама 😂😂😂 https://t.co/ZxlTre5hSj
11ReTweets74Favorites·Details
#16
Денес светски ден на пожарникарите..
Момци Ви Благодариме
#Пожарникари https://t.co/HF00EW3yKL
6ReTweets87Favorites·Details
#17
Crkva Sv.Jovan Kaneo, Ohrid https://t.co/gkjSKkyXZx
8ReTweets74Favorites·Details
#18
Мммм 🖤 Љубов 🖤 https://t.co/41adyC20Pc
8ReTweets73Favorites·Details
#19
Баш така... https://t.co/U1t3g6AWJO
13ReTweets56Favorites·Details
#20
И јас знам да готвам... 🤣👇 https://t.co/CRzi13OHek
3ReTweets82Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Прекрасна 😷prekrasnavasic15
2-¤- OKOTO HA CE -¤-okotonase11
3ДиДиvorrennn9
4WaterLilywaterli107
5Chone(vacha)chonetina7
6Snajperistlovesnipersoul7
7Поглиачиsmoothmanmk6
8Читателкатаprofesorkata686
9Јанко Илковскиjankoilkovski5
10Caledonia1red2yellow3blu5