TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Младеж на Дунда @buntovnickata
#reach: 83630   ( 203rd )
#followers: 6224   ( 398th )
#1
Знаете ли што е најтешко на ваквите празници?!
Она што недостасуваат личности кој веќе не се помеѓу нас и никогаш нема да ги гушнете да ја почуствувате нивната топлина и љубов а фалат и нивните насмевки!
#ТаженТвит
40ReTweets167Favorites·Details
#2
Каква мамка таков плен!
😂😂😂😂😂 https://t.co/q6BCiLuzp3
32ReTweets93Favorites·Details
#3
Да имаш срце на дете тоа е тоа е голема привилегија а не срам!
-Е.Хемингвеј-
#ДоброУтро 😊 другари https://t.co/zXKLAA6L8o
26ReTweets98Favorites·Details
#4
Што знае дете што е морков!
😂😂😂😂😂 https://t.co/H12PJWXMrZ
24ReTweets88Favorites·Details
#5
#Доброутро 😊
🌰 🍫
🍬 🍈
🍎 🍋
🍊 🍁
🍭🍋
🌰 🍎
🍬 🍭
🍎 🍁
🍈 🌰 ОЛЕДАРСКО!
19ReTweets98Favorites·Details
#6
Мир во душата!
Радост во мислата!
Среќа во срцата!
#ДоброУтро 😊
Мир Божји
Христос се роди https://t.co/7dKwviZ3dt
17ReTweets97Favorites·Details
#7
#ОнаКога ќе решиш од утре да си на диета! https://t.co/4KcX1gkEv2
17ReTweets88Favorites·Details
#8
Што убаво надвор се е бело се е бело сеебеелооо! https://t.co/borVlWsC2x
19ReTweets81Favorites·Details
#9
Ја би за еден ваков #Антидепресив за денов 😍 https://t.co/msPf1c7M22
11ReTweets100Favorites·Details
#10
Уште баклава да си каснам и може да експлодирам!
19ReTweets70Favorites·Details
#11
Иначе викендов требаше да сум си слободна ама ми се омажи колешката на 60+ години!
Ај 🍾живели во име на #Љубов-та 🍷
7ReTweets96Favorites·Details
#12
Во меѓувреме во 🌍 таму некаде во #Rusian 😂😂😂 https://t.co/94AmZQzTvX
17ReTweets55Favorites·Details
#13
Значи никогаш нема да знаат како изгледа утрински фамилијарен собир пред врата на вц-то оние кои имаат две купатила по дома!
#ДоброУтро 😊 другари
10ReTweets70Favorites·Details
#14
Добрите луѓе се среќа на овој свет!
-Дервишот и смрта-
#ДоброУтро 😊 другари https://t.co/AyUKz5nmYU
13ReTweets59Favorites·Details
#15
5 минути разлика помеѓу нив. Исто воспитувани исто растени, едното гревовите нема да ти ги даде другото ако види некој тажен ќе седне и плаче со тебе!
12ReTweets57Favorites·Details
#16
Прв работен ден после празниците, излегуваш надвор и сваќаш сфаќаш дека заслужуваш куќен притвор! #ДоброУтро 😊 пингвини 🐧🐧🐧 https://t.co/avvbF1TUMC
9ReTweets66Favorites·Details
#17
#ОнаКога низ цела 🏠 се шири мирисот на печена тивка!
😍😍😍 https://t.co/PNxT6V1Gyb
9ReTweets63Favorites·Details
#18
За некои работи треба нерви, е ама јас ги немам!
17ReTweets38Favorites·Details
#19
Понекогаш си се прашувам дали сум будала, па се вртам да ги погледнам околу себе!
15ReTweets43Favorites·Details
#20
🇫🇷 Bonjour mon amour
🇩🇪 Guten Morgen meine liebe
🇬🇧 Good morning my love
🇮🇹 Buongiorno amore mio
🇲🇰 Станувај ма/ бе стави кафе мрзо една!
#ДоброУтро 😊 другари
14ReTweets44Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1crvenokosata2eyeshadow51
2Ебачот од Никарагваcherga_omnes26
3уште малку ЧУВАРsmensky21
4Lagerthablack_women2717
5Кукуњавскаemmyllija16
6МилаШилаmilashila914
7Marejmarej17018
8ЈаС со БрАдАтА_jo_van8
9НЕДОПИРЛИВАnedopirliva18
10Ружин ®1_ruzin8