TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Токсоносецот 2.0 @buturipol2
#reach: 1034   ( 1754th )
#followers: 1035   ( 4492nd )
Дај бе нека го пуштат следниов КОВИД сој.

Ги свртев претходниве battlepass-сови и губам интерес веќе…
1ReTweets7Favorites·Details
Пријателски потсетник дека не сте белци ако бифтекот го готвите повеќе од олку: https://t.co/4GPmfLXZHV
1ReTweets5Favorites·Details
@FicoKu Не, ама сме виделе хомоси толку жедни за пенис шо буквално ги издаваат најкритичните службени тајни за да дојдат до пенис.

Лекција: не вработувај дегенерици. https://t.co/9v6QpFXfUO
0ReTweets6Favorites·Details
@egodollaric Зошто Македонија е канцер “””држава””” без регулатори.
0ReTweets4Favorites·Details
@WaiterMKD Брат, не ги бива луѓето тука.

Оди Хрватска - раат главата понастрана од овие тапан шо ти ја прават 😂
0ReTweets4Favorites·Details
@Armakedon1M @realTotoMK Lower midrange ешалонски штабец шо ќе си го мавне јажето кога ќе му го снема партискиот џус шо му дава егзистенција.
0ReTweets3Favorites·Details
@AristoCat221 На 1000 го продаваш на некој штаб и акаунтот пивотира на политика…
0ReTweets3Favorites·Details
@FicoKu Транџите конкретно имаат многу краток животен век пост транзиција, не ни имаат шанса да стигнат до висока позиција.

Колку, 3-4 performance reviews дур да сфатат дека клокање со хормони и осакатување на половите органи не е тоа што им фалело во животот за да бидат нормални?
0ReTweets2Favorites·Details
@FicoKu И се… обеспостојат самите себе од светов 😩👌
0ReTweets2Favorites·Details
@FicoKu Секако дека ги има, познавам луѓе шо ги пијат шејковите.

Им помагале да ослабат, ги држеле сити, биле добра замена за оброци…

*истегнав мускул на оково од вртење
0ReTweets2Favorites·Details
@Onepickright Па победија, факт е.
0ReTweets2Favorites·Details
@WaiterMKD @Scarlett_O_5 Темјаника*
0ReTweets2Favorites·Details
@crvenigjavolimk @FicoKu Ти се бендисува? 😩👌
0ReTweets2Favorites·Details
@dogrosemk @BlazoElixir Дека извршители и административци ќе почнат да се колат?

АЈДЕ ВЕЌЕ ЕДНАШ! 2023 Е ГОДИНАТА!
0ReTweets2Favorites·Details
ДУИ ја носи земјата напред! https://t.co/tjiFpZ6a4y
0ReTweets2Favorites·Details
@Jovanowsky Може само во топ 3 најретардирани штом вакви канцер постови добиваат внимание.
0ReTweets2Favorites·Details
@BrlaBrla Нека се множат! Шо инаку би правеле во Северна волкоебина?
0ReTweets1Favorites·Details
@DegenEriksen Поудобно е да си гледаме сеир додека ботовите страдаат во распадот шо го предизвикуваат…
0ReTweets1Favorites·Details
Лифтери на платформа:
-Уште колку серии имаш?
-Уште 4, ама ќе правам уште една вежба.
-Може да се менуваме?
-Да бе.

Пливачи в базен:
*пасив-агресивно ти се лепи од назад дур не те присили да забрзаш за да го избркаш од лента*

Зошто се вакви кардиотардите?
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Летечи фахманficoku11
2ТозоМафиозоnagaznamina247
3Нешоnesosk5
4Ферхунде 🇸🇴bralamomakapini5
5Sveste tesesveste_tese4
6хедонистичен 🇲🇰crvenigjavolimk4
7Tom is Love ❼egodollaric3
8Пaвел Николаевичpavnikolaevic3
9Минга Манга 77micetrkaleski3
10ЗаМакедонијаoneismacedonia3