TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

IamMice @callmemicce
#reach: 14971   ( 601st )
#followers: 1370   ( 3372nd )
17.8% покачување на платите на хиените
17.8% покачување на платите на хиените
17.8% покачување на платите на хиените
17.8% покачување на платите на хиените 17.8% покачување на платите на хиените
17.8% покачување на платите на хиените https://t.co/Ph3jSTgqh3
0ReTweets2Favorites·Details
@SlavicNorman @wolf_forest_228 Еве другарче стана топ програмер за 3 месеци гледање на јутуб видеа само.. вика бато почетна плата 700€ кој ти дава
0ReTweets2Favorites·Details
@nesosk Чика Нешо многу мислеа ќе смениме име и све ќе процвета ама сме се излажале…

За жал народот е крив на крај што дозволува вакви политичари да не водат :)
0ReTweets2Favorites·Details
Малце во твој стил @Arkanitoo
0ReTweets2Favorites·Details
Честито нови два станови Томислав
0ReTweets2Favorites·Details
@Nikojbiten0 @sinisa_goliOtok вистина ли е воа бро?
0ReTweets1Favorites·Details
@Malta97039924 Друже не си веќе интересен ај
0ReTweets1Favorites·Details
@LileStechajka Kaj си вака
0ReTweets1Favorites·Details
@ashe_wdc @avalsiniarku Друже со програмирање се бавиш?
0ReTweets1Favorites·Details
@Tomche29 Штета добра храна правиш
0ReTweets1Favorites·Details
@Arkanitoo Аркан иди зимај брз кредит во нивно име!
0ReTweets1Favorites·Details
@pretty_coyote Ќе гориш во пеколот да знаеш!
0ReTweets1Favorites·Details
@nesosk Се гледа дека добро имаш спечалено 😀
0ReTweets1Favorites·Details
@BeerjsSk Дечки освен пиво и ќебапи ако може? 😀
0ReTweets1Favorites·Details
@d_davitkovski Нема шанси ова да е во Македонија
0ReTweets1Favorites·Details
@d_davitkovski Браво 👏
0ReTweets1Favorites·Details
@d_davitkovski Следно место за да се посети. Фала друже 😀
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Даркоd_davitkovski3
2Томчеtomche292
3🔪🇷🇺ЛИЛЕ СТЕЧАЈКА🇰🇵🦴lilestechajka2
4Нешоnesosk2
5Аркан Jr.🐅arkanitoo2
6СплинтеРgrand_sensei_2
7Даскалиштеnikojbiten01
8Ѕвездениот шерифaleks2x1
9Солид Снејк Спутникsatelite_chris1
10Maltamalta970399241