TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮 @callmemicci
#reach: 69930   ( 250rd )
#followers: 1058   ( 4143rd )
Знаете дека времево е само за ебење?
14ReTweets114Favorites·Details
Еве ви ладно, све ви ебам!
15ReTweets88Favorites·Details
На убави цицки се убаво стои, ама од кај да знаете вие.
8ReTweets97Favorites·Details
Лошо многу да те шутнат твоите по европски престолнини, и згора на тоа да те издржаваат.
13ReTweets54Favorites·Details
Ти ќе ја лапаш секој викенд, она богато ќе се омажи.
7ReTweets61Favorites·Details
Јебе ми се
6ReTweets56Favorites·Details
Да се изјасни твитер заедницата дали и денешниов ден е само за ебење? Да знам шо да праам. Рт пожелно. Фала.
5ReTweets48Favorites·Details
Леле, дечки, не знаете Хооху колку е убав. Ко девојче е!
6ReTweets38Favorites·Details
Предлог места за искачање за вечер ве молам, имаме две јетри вишок. Рт пожелно. Фала.
5ReTweets12Favorites·Details
Сине да ми се подзадеси
2ReTweets21Favorites·Details
Само една јетра од млада девица ми треба.
0ReTweets18Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Tom is Love ❼egodollaric9
2Синеcorner_438
3Æртистотshkottt6
4ЧеститиЦареzlateb6
5Пæцоpecethedarkword4
6Нандоniceasshole14
7Корутинаkorutina4
8Скратен Корнерskratenkorner3
9prostmoderenmagnetolicious2
10XooXxooxyyy2