TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

𝔐𝔞𝔤𝔞 𝔏𝔲𝔫𝔞𝔢 🌙 @cantatrix429
#reach: 9157   ( 798th )
#followers: 945   ( 4946th )
Го сечев лимонот над мијалник за да не капи насекаде и таму го исцедив наместо во чајот. Ова е она кога имаш лош ден и јакната ќе ти се зафати на кваката.
3ReTweets16Favorites·Details
Јас, кога чекам ред во продавница за да се намали гужва за на раат да и кажам на продавачката дека ми го згрешила производот, а во меѓувреме се прави уште поголема гужва https://t.co/o4sog3ahYl
0ReTweets20Favorites·Details
Finally I found an argument that won't offend my mum. https://t.co/srWzCh1WIC
0ReTweets9Favorites·Details
Уште 5-6 месеци да оздравам, then it's over for you bitches.
0ReTweets9Favorites·Details
✨️ Кој сакаше овде убав помфрит?
Може да ме земе за жена, евентуално за маж ако сака I Don mind. ✨️
0ReTweets7Favorites·Details
If this is true I swear I'm gonna die 🥲 https://t.co/dF1MI1ahoB
0ReTweets5Favorites·Details
Социјална анксиозност, дами и господа
0ReTweets5Favorites·Details
@el_ligla Си ја викам книга... 😏
1ReTweets1Favorites·Details
Мајка ми ми се јави за да ми каже: Told ya!

She's really living the dream od every toxic parent.
0ReTweets4Favorites·Details
Барам било какво ќебе пошо ме мава треска аман https://t.co/JJNZWpdItQ
0ReTweets3Favorites·Details
Малку му е тоа шо му се случува на пајакот во " Itsy Bitsy Spider".
0ReTweets3Favorites·Details
@jackdawofchaos @fromhereonV Сејм, ама лав дем. 🖤
0ReTweets3Favorites·Details
@EvilGrouse @kachulach Еве брзам за да ме повтори грипот уште еднаш.
0ReTweets2Favorites·Details
Сизиф за деца 🤷‍♀️
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1𓆏Lord Enderman da Tweezer Chef𓆏fromhereonv9
2Poison_grlpoison__grl7
32 Vines in a Trenchcoatevilgrouse3
4tritrikachulach3
5Sun Tzefebdbrd3
6Λигλα 🍑👋el_ligla2
7aлисa у вондeрлeндiamalicemadness1
8Иван Лазаревскиivanlazarevski1