TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Uncle Alex 7 @cantonaisking7
#reach: 795   ( 1795th )
#followers: 792   ( 5831st )
Ке ти еам и фудбал, глеј си женска одбојка на плажа будалче едно.... https://t.co/upwfYw0Atq
3ReTweets9Favorites·Details
@hasawatermark Сега не знае кај се наоѓа изгледа. Гзот не знае кај му е.
1ReTweets1Favorites·Details
@Alhemicharot1 Ракиичка има у шишено ?! 😀
1ReTweets1Favorites·Details
Браво Њукасл 👏👏👏

Три класи подобар противник од гомцава размазени и преплатени!!!

Ериче, ти со ова терање инает ко глупа мазга, тешко да го дочекаш Ноември 2023 година во Јунајтед 😉
1ReTweets0Favorites·Details
@hasawatermark @Carassco_ Хахаххаха ехеее во тоа немам дилема :))

@Carassco_ е најкомпетентен за Сењор Чаве да каже збор два :))))
0ReTweets2Favorites·Details
@JSanchoooooooo @UnofficialPund1 Don't forget this is Ole's team + 250 milions new 6 aditions dude 😉

And we are celebrating Carabao cup like we won the Champions league 🤦‍♂️
0ReTweets2Favorites·Details
@100deutschemark ако нема вуду кукли дома(со лик на ЕТХ, Антони или Мартинез) и не ги боцка ја гомна ке јадам !
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets2Favorites·Details
@Carassco_ @hasawatermark Ама нема потреба за такви реакции, момче младо 🤣😂
0ReTweets2Favorites·Details
@Carassco_ @hasawatermark Се слагам во потполност со вас, Господине Скараманга 🤝
0ReTweets2Favorites·Details
Дај Боже дај 🙏 https://t.co/OdOpa2aVko
0ReTweets1Favorites·Details
@pretty_coyote Ај ептен ради тебе зошто те поштуем нека остане😂
Ама да се согласи да намали тоа платиштето (кое е најголемо у цела екипа-нефер)и да се донесе ново голманче кое полека и постепено ке се наметне како број 1!
Јас би сакал Коста од Порто, дечкото е млад и стандандарден за Португ.
0ReTweets1Favorites·Details
Дупиии си гиии 😃🤘🔥⚽️ https://t.co/qrwt49lWdq
0ReTweets1Favorites·Details
@pretty_coyote Нека нека 😃🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@hasawatermark Па не го игра копитоно глупо енглеско цело време за да може да стекне самодоверба човекот.

Ова е класично избрзување на шут поради преголема желба да се докаже.
Решлив проблем е ова Боки само ке треба време 😉
0ReTweets1Favorites·Details
@hasawatermark Дури и мене ме нервира Потер а искрено многу го почитував во Брајтон.

Ама сам си се заеба, не се преминува така апансас као он што направи прелаз од Брајтон у Европски првак на сред сезона....
0ReTweets1Favorites·Details
@pretty_coyote @Carassco_ Да со Симеоне и со оној србинон Савич така ?!

Цел живот во сенка....

Абе не се зезај, прв ден да му се јави некој од Јунајтед ама од новата Управа или ЕТХ, ќе трча накај Манчестер убеден сум.
0ReTweets1Favorites·Details
@hasawatermark @Carassco_ И @Carassco_ беше со вас или сеуште немале блиска средба со Сењор Чаве ?!
0ReTweets1Favorites·Details
@hasawatermark @pretty_coyote Или ова на пример. Сите голови што ги примивме се по негова вина.
Инаку ова е полуфинале ФА куп! 👇

https://t.co/0DpoxIolEp
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Coyote Prettypretty_coyote20
2Бојан 🇺🇦🇺🇦🇺🇦hasawatermark15
3100Marki100deutschemark8
4M@raM@m@T@marijadzs5
5Кичеецотmancesterovec74
6Baze Lazevskibazelazevski4
7Јодата од МКyoda_mk4
8Sramezliva Masturbatorkasramezlivam3
9Ебачот од Никарагваcherga_omnes3
10Пакоpako10o3