TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ненaспaнaтa убaвицa @cassi0peia__
#reach: 13865   ( 2014th )
#followers: 2940   ( 1100rd )
#1
Tolku sum oddalechena od lugje sho duri tetkata sho mi zborna da me prasha dali wcto e slobodno mi napravi fino na dushata kao hey people actually notice me yay 🙋‍♀️
1ReTweets13Favorites·Details
#2
I love your orgasm face ~
1ReTweets9Favorites·Details
#3
Уште те имаа во секој мој здиив.. Во ова срце, од сиитеее те скрииив

12yrs old me: https://t.co/qL6n3nFnAA
0ReTweets10Favorites·Details
#4
Не бев јас родена за во 2 навечер со лебарки да се расправам 😖
0ReTweets8Favorites·Details
#5
Доста промовирате велосипеди како превозни средства, колегиве идат на факултет со точаци и цела предавална смрди на пот, ебаве хипстерите!!!
0ReTweets8Favorites·Details
#6
Некои луѓе ги помешале твитер и тиндер...
0ReTweets8Favorites·Details
#7
Викенд за задушница е одлична прилика во воз да се распостелиш и да си направиш гозба со сѐ шо се делело на гробишта за душа. https://t.co/cye67y1jeF
0ReTweets8Favorites·Details
#8
2:31 е одлично време за оувертинкинг. Ајде срцки сите заедно да оувертинкаме <3
0ReTweets8Favorites·Details
#9
Као, извини шо имам живот и 3000 обврски, извини еве за тебе сега сите че ги откажам
0ReTweets7Favorites·Details
#10
@ArslaJeMeniBog Не, ама никогаш не ми ограничиле време за идење дома, една вечер сум си идела во 10 друг пат па било интересно и сум останувала до 2, 3. Имав две три во друштвото шо беа ограничени и си одеа на најинтересното и ги мразеа своите ради тоа. Тотално е безвезе:/
0ReTweets7Favorites·Details
#11
Требаше да сте на свадбава да видите како се преминува од ,,кучка неверна" на "we will rock you" па "talk dirty to me" и после то "ми плешемо" во минутка ипол 😂😂😂😂😂😂😂
0ReTweets7Favorites·Details
#12
I just can't get you out of my head 🎶 https://t.co/cpzoIYpM0e
0ReTweets7Favorites·Details
#13
Creshi, laden sendvic so vrat, piperki i maslinki, pa creshi, pa chokolado, pa pak creshi, pa chokoladno mleko.

⬆️ Ivana, ladies and gentlemen
1ReTweets4Favorites·Details
#14
Ок 😂😂😂😂😂🤩 https://t.co/A0YLmLhUJT
1ReTweets4Favorites·Details
#16
Malce mi tekna deka che umram nekoj den i taka malce grdo mi dojde
0ReTweets6Favorites·Details
#17
@EvilGrouse This tweet is underrated
0ReTweets6Favorites·Details
#18
не мораше баш сега последните два дена од полагањата да се хајпнам и да мислам на лето и море и патувања и да не ми се учи :)))))))))))))))))))
0ReTweets5Favorites·Details
#19
Дечко ми цел ден спорт гледа 4 пати на seen ме остај ова вака не можи да продолжи нема правда нема мир!!!!
0ReTweets4Favorites·Details
#20
да бе, порано беа ин „твит после секс“ твитовите. сеа срам да му е на чоек да кажи дека на мини твитап бил
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Физиотерапевтотjovanowski6
2Caledonia1red2yellow3blu5
3M🔪nervafeminavenenata4
4Ненајаденact_a__fool4
5Зецкоvladimiresine4
6Ellie Moira Catricenorepinephrinne4
7Големиотgolemsum4
8Lilith Lolitanenajadenata4
9Хаклбери Фина 🌀katiestrummer3
10Др Арсланагићarslajemenibog3