TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 93579   ( 115th )
#followers: 7211   ( 318th )
#1
Бившиот ми кажа дека нема да најдам боље од него. Знаете, тешко е да најдеш благо ретардиран кретен со мало куре и без работа.
26ReTweets184Favorites·Details
#2
Ова е вагина дечки. https://t.co/AH4cjKxcMF
23ReTweets118Favorites·Details
#3
Ова момче ебе. https://t.co/4ZMBOBp0ac
25ReTweets109Favorites·Details
#4
На To Do листата си ми.
24ReTweets77Favorites·Details
#5
Мене симпатии ми се исклучиво жени, мажите ги користам за секс.
16ReTweets90Favorites·Details
#6
Едно девојче ставило слика на твитер и стварно е убава, алал ама вие ја направивте славна за три минути и се што сакам да кажам е дека сте н е е б а н и.
9ReTweets72Favorites·Details
#7
Ова сум јас. https://t.co/lWL85aI5LP
9ReTweets64Favorites·Details
#8
Зборите за курви како да не сте.
11ReTweets51Favorites·Details
#9
Една е мајка. https://t.co/X1P2e7RqGE
6ReTweets60Favorites·Details
#10
Се смеам за да не се убијам.
11ReTweets37Favorites·Details
#11
Нај ме нервираат презаштитнички настроени родители што вршат притисок на секои 2 минути и после детето се понаша како да не припаѓа во овој свет и целото е како потресено. Не раѓајте ако немате барем малку поим од психологија на деца или општо човечко разбирање на приватност.
9ReTweets39Favorites·Details
#12
Жените се курви што легнуваат на прв дејт а мажите што праќаат рандом дик пик се изложбен музеј артси?
6ReTweets46Favorites·Details
#13
10ReTweets33Favorites·Details
#14
Имам твитано на кокаин, имам твитано на екстази, имам твитано на марихуана, имам твитано на алкохол. Тргнете ме од Твитер пред да се предозирам!!!!!
6ReTweets44Favorites·Details
#15
Ако третираш едно цвеќе како гомно ќе почне да смрди.
7ReTweets36Favorites·Details
#16
Ми кажавте како треба да дејтам, како треба да јадам, како треба да се однесувам и како треба да размислувам. Не барав ништо, а добив се <3
9ReTweets30Favorites·Details
#17
Избегав од оса и ме обвинија дека мразам пчели. Вакви се луѓето.
10ReTweets27Favorites·Details
#19
Овие со 10 следачи почнаа да стануваат фактор на твитер. Па за што сум творела јас????
5ReTweets38Favorites·Details
#20
Многу е едноставно, или сакаш да ебеш некој или не. Или имаш муда да му кажеш или не. Као прелесно е пилиња.
5ReTweets36Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1г. Влатко Вердерvlatko_werder56
2Мено Паузаmalaghata55
3Ариелproblembyme48
4двеста тристаnema_visoki45
5Milanezotzkacarski44
6обичен човекmeskov8143
7Леголасvajldy37
8Полтролneznajach36
9The Fuck-Up Fairy 🧚‍♂️evilgrouse32
10Fejtoneroom_hotel30