TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮 official bloknatata @centarska_picka
#reach: 45511   ( 361st )
#followers: 2476   ( 1742nd )
Не знам дали сте размислиле некогаш, ако кучето те сака не мора да го чуваш врзано. Епа исто е и со мажот.
16ReTweets126Favorites·Details
Минута молк за мажите со премал кур, ниедна не го сака, а он не е нишо крив.
8ReTweets119Favorites·Details
Кај нас секојдневно има силувани девојчиња, еднаш не видов некој да излезе на протест. Простест сте виделе како изгледа само коа ќе викнат од партија.
11ReTweets74Favorites·Details
У оваа држава само жени имаат муда.
7ReTweets44Favorites·Details
Би ти пишала, ама ќе ми падне круната.
5ReTweets42Favorites·Details
Џабе му се пуштате, дечко ми сака милфици.
5ReTweets37Favorites·Details
Никој не гушка поубаво од мене.
2ReTweets35Favorites·Details
Јуфки и таљатели воопшто не се исто. Јуфки се 100 пати боље.
1ReTweets35Favorites·Details
Постои ли нешто полошо од маж што на местото на мудата има пичка?
6ReTweets14Favorites·Details
Има пун курац другарки, ама ти не знаеш ниедна од нив 🚩🚩
2ReTweets23Favorites·Details
Добро утро само на #антибулинг екипата.
2ReTweets20Favorites·Details
Само психопат собира сликички од рандом твитер профили, да му се најдат. #антибулинг
2ReTweets20Favorites·Details
Хемиска кастрација.
2ReTweets18Favorites·Details
Сега е и официјално. Да се множат 👏🏻 https://t.co/T85Nz8XeSo
2ReTweets4Favorites·Details
А ти си сепак единствениот што се дрзнал да вади праватни информации и приватни муабети, и при тоа шизофренично да мислиш дека можеш да изиграваш судија. https://t.co/GTmc40hRvF
1ReTweets11Favorites·Details
Малку каснам неделава, простете 💖 https://t.co/sGxO56FfQN
0ReTweets12Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Арогантен666666charming66619
2До Ре Миgievskaaa17
3Јоко Оноjoko0no17
4Гуру де Коркаш™bejbiboy216
5Andrej Naumovskinaumovskhi15
6Летечи фахманficoku13
7ШоВеЕбаамsenieni13
8complicatedSoficomplicatedsofi12
9Пуфка Царица Милицаpufkam12
10Sir Olivertnt_oliver11