TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

логотворец @chackalitza
#reach: 90385   ( 81st )
#followers: 384   ( 10196th )
Технологија е чудо https://t.co/pooeDqrFF1
28ReTweets149Favorites·Details
Може не е океј да се смееме на стари и изнемоштени лица ама понекад мораме https://t.co/d7vlvjjUCo
29ReTweets125Favorites·Details
Започнувам со оформување на мојата партија
Партија На Џедаите.

Елате ќе се дружиме. Ако не ви се сфиѓа логото, може ќардулз да ни дизајнира нешто подобро.

#СилатаЕнаНашаСтрана https://t.co/ZXhQqPYwWZ
22ReTweets147Favorites·Details
Before / After using Loreal Osmani https://t.co/e2GnLUXMj8
22ReTweets121Favorites·Details
Како бе пичка ви лепа материна од безвременски дизајн можете да направите вакво безвременско лајно? https://t.co/sNTXA9q03e
22ReTweets117Favorites·Details
2021 апдејт.
Ми се роди дете.
Напраив уште едно.

Толку.
7ReTweets255Favorites·Details
Колку пица можам да изедам, да бев од Битола ќе ме викаа Фамилијарнио
17ReTweets125Favorites·Details
Мислиш надуван сум влегол у маркет https://t.co/FAi3JIngnX
6ReTweets131Favorites·Details
Ваташа се вика Ваташа
Зашо газди се
Васко и Наташа
11ReTweets92Favorites·Details
Најубаво https://t.co/buWqAAm1Zc
8ReTweets88Favorites·Details
очињата грчец https://t.co/T7W87XMoOG
10ReTweets70Favorites·Details
Лиле дом
Стефчо гром
Зад аголот хром
S e s t r a t i лом
13ReTweets50Favorites·Details
🇨🇭Никако газирано, само природни сокови
🇬🇧Никако газирано, само природни сокови
🇧🇪Никако газирано, само природни сокови
🇲🇰Стај му шеќер у кока колата ќе се намали газираното
6ReTweets57Favorites·Details
Добро утро @CityofSkopje ,
градов е многу убав, улиците се чисти, есенските лисја го прават инфлуенсерското чувство на ниво. Многу е убаво све.

Него, дужите некои смешно ситни хонорари на едно пет дизајнери, па дајте да завршиме со тоа. Ај жити симит.
11ReTweets36Favorites·Details
го прецртав и дотерав малку https://t.co/sk4xnKqHiD
8ReTweets45Favorites·Details
Friends with benefits или по нашки кажано
Жирант
7ReTweets47Favorites·Details
Замисли да си толку навлезен во чмарот сдмовски и уште да викаш деа у времето на вмро името на мијалков не смееше да се спомне, а да те ти чуе курот дека Адиљ Бакиу го викнаа на распит коа го купи домејнот ваксајн зашо неспособата заев ја кажа таа глупост јавно
6ReTweets48Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Tom is Love ❼egodollaric8
2Скратен Корнерskratenkorner7
3K-Real1krealdeal7
4Pindarkurka_326
5Уно Первертидоdusheven_nemir5
6Хамба 2.0hambaboy5
7Град Скопјеcityofskopje3
8Darko Arsovskidarsovec3
9prostmoderenmagnetolicious3
10Скорќеkapnkrk3