TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Чек Бланко @checkblanco
#reach: 20738   ( 1179th )
#followers: 723   ( 6137th )
Ќе му понудат добра плата и ќе си замине од МК. Само да наполни 18 😎 https://t.co/puSme0Tt6o
36ReTweets237Favorites·Details
Counter Strike in Web3.0 😎😁 https://t.co/MuYfNqUBsK
4ReTweets6Favorites·Details
@HerrPIPO За да оправдаат 2000 долари нов лаптоп затоа рефбришд ќе го продаваат 1800 🤣
1ReTweets1Favorites·Details
@HerrPIPO Многу фактори има за нивната цена. Подобро не се замарај ич. Колку ги продаваат толку и ќе ги купуваат. 😁
1ReTweets1Favorites·Details
@paparov @Karasevda1979 @AntovSr Баш ја искосив тревата денеска. Мирисот сега на дождов е 🥰
0ReTweets3Favorites·Details
@Karasevda1979 @paparov @AntovSr Направена цезар салата. Седнат на тераса. Уживанција. 🥰
0ReTweets3Favorites·Details
0ReTweets2Favorites·Details
@VenerinBregovic @tome_corner Здравството е бесплатно во Канада.
0ReTweets2Favorites·Details
Да ги пофалиме? 🤣 https://t.co/KHjOolZKOl
0ReTweets1Favorites·Details
@Or_Spit Ако јадеш уште малку спанаќ ќе станеш Попај Морнарот :)
0ReTweets1Favorites·Details
@Sladur43 Подобро да кречи сам за 4-5 дена него да работи 3 недели за да плати на мајстори 300 евра - 400 евра :)
0ReTweets1Favorites·Details
Конечно заврна 😁
0ReTweets1Favorites·Details
Бугаркава си лапнала 4 милијарди. Ти како си ми? https://t.co/yqJBSIj179
0ReTweets1Favorites·Details
@PufkaM Преговарам со Ружа да ми пушти некое милионче. Пример 40-50 милиончиња во мало пакување 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@PufkaM Види уште еден остров. У комшии да сме 🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@HerrPIPO Зависи што треба. Пример AppleTV box не би ми протребало никогаш. SBox на Xiaomi pak 10 bi kupil =)
0ReTweets1Favorites·Details
@PufkaM 50 кај тебе 50 кај мене 😎😁
0ReTweets0Favorites·Details
@PufkaM Абе мост ќе се изгради ако треба. 😁
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Пуфка Царица Милицаpufkam4
2П И П Оherrpipo3
3Jack LaGuardiapaparov2
4🖤KaraSevda🖤karasevda19792
5Ivo Antovantovsr2
6Ин Маут Енд Свалоу 🌈or_spit1
7Инжинерчеsladur431
8Професор Др. Цветковиќtome_corner1