TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ебачот од Никарагва @cherga_omnes
#reach: 81928   ( 196th )
#followers: 16011   ( 37th )
#1
Хахахаха ами сега шо праиме?
😂😂😂

#ЧорбаПеевче https://t.co/dqFsvvVFyS
77ReTweets187Favorites·Details
#2
Колкав гад треба да бидеш да го смениш името во Северна и сега као голем Македонец си.

Ќерамидо, не си Македонец, ти си Северџан, цигано-скопјанин....цел свет така те вика https://t.co/vezD0Uea8M
33ReTweets148Favorites·Details
#3
Подобро ќе шијам во конфекција за 200 евра отколку да треба да се посерам на својата интелигенција и да го величам најглупиот градоначалник што Скопје го имало. Сме влегле во 21 век оти ставил тастер на семафор, што во нормалните држави го има пред 20-тина години.🤦 https://t.co/3tvBLnnhJl
30ReTweets137Favorites·Details
#4
Ова е резултат од популистичката и економски неиздржаната мерка за зголемување на минималната плата.

Резултат=нула ! Компир ! https://t.co/ZS6qMuAWEd
31ReTweets75Favorites·Details
#5
Лажат маму им јебем, па само Заев направи 500км автопатишта. https://t.co/wXHZC3uk21
26ReTweets80Favorites·Details
#6
За само еден мандат 2 км автопат и 300 пилоти....малку ли е бе, хејтери?
22ReTweets89Favorites·Details
#7
Лајк ако мислиш дека со човеков нешто не е во ред. https://t.co/kA5rC4H1kL
5ReTweets135Favorites·Details
#8
Експерти за руско влијание
(масло на платно) https://t.co/rwFWDgCVJN
19ReTweets84Favorites·Details
#9
Копито, нема помирување додека не се врати името.
А кога ќе се врати таквите гомна како тебе ќе бидат во затвор. https://t.co/RPTn6XLm78
21ReTweets76Favorites·Details
#10
Боки 13 дрско лаже !
Господинот Заев е чесен човек !
12ReTweets92Favorites·Details
#11
Какви лекарства му даваат на овој?

- не делуваат ! https://t.co/PGZH513LWS
15ReTweets81Favorites·Details
#12
Здраво, јас сум Бошко Буха.

Сите: Здраво Бошко, добредојде на групната терапија.
17ReTweets74Favorites·Details
#13
Заев ќе го прати ли син му во НАТО да шири мир во ИРАН ???
14ReTweets81Favorites·Details
#14
Замисли да треба со тоа да живееш дека татко ти бил најголема флека во историјата на Македонија. https://t.co/McTYywcRFV
14ReTweets80Favorites·Details
#15
Пошо кршење на Устав е ексклузивно право на Опинци од Муртино ! https://t.co/7Ug9Cw2fP4
17ReTweets70Favorites·Details
#16
Ирена Ристиќ ви посакува Среќна Нова Година.
Јас сум тука за секој случај, да се погрижам да стигнат честитките до вас драги гледачи. https://t.co/Y0tICAUG36
10ReTweets91Favorites·Details
#17
Кој сака да пуши курац нека дигне рака, кој сака и чашка ракија нека дигне две раце. https://t.co/3qasQxa0yd
15ReTweets75Favorites·Details
#18
Ова е пак најјако.
ЛГБТ заедницата ме убедува дека Северџанистан, што они го направија со Муртинецот и други опинци како Муковски противуставно, била моја држава??!
Копита изродски !!!
Северџанија е окупатор на Македонија и Македонците, а вие делете се на родител 1 и родител 2 ! https://t.co/G2OKBPXzX4
15ReTweets72Favorites·Details
#19
Нели нон стоп ќе имаше лекови на рецепта бе северџански копилиња?
Прееска 10 аптеки поминав, секаде го имаше лекот само на приватно.

Мрш , неспособни гомна изродски !
15ReTweets72Favorites·Details
#20
Додека вакви гомна слободно се шетаат низ Македонија ништо не правиме ! https://t.co/kwHHsfrZoP
15ReTweets70Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Sramezliva Masturbatorkasramezlivam50
2Dimkoddimkooooo38
3ЏиЏе.dz1dze28
4Darko Kezhmankezhmanprvi28
5Патлак илити пиштолposlediknapik24
6Bobby TeChuvastrshlen23
7Бјанка Мизелcrnokosa12323
8Sara Kuma Liska,sex instructor-first lesson freepizdavimater22
9Makedončišteshopkarishte19
10𝕱𝖊𝖒𝖈𝖊𝖑 𝕱𝖆𝖙𝖆𝖑𝖊shitcomparty19