TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ебачот од Никарагва @cherga_omnes
#reach: 47048   ( 698th )
#followers: 15885   ( 38th )
#1
Еден куп педери се собраа да ја срушат владата на Грујо.
А само еден педер ја руши владата на Муртичи.

До педерот ли е, до владата ли е? 😂
23ReTweets86Favorites·Details
#2
Сега Заев мисли дека завршил работа со тоа што ја ставил Прасица во затвор, ама се некако имам чувство дека Италијанецот со следните бомби ќе му го начука !

памтете ми го зборот 😘
9ReTweets83Favorites·Details
#3
види бе какви гадови 30 години цицаат крв од оваа држава, и никогаш ништо не работеле https://t.co/UJjM0lHW1S
12ReTweets55Favorites·Details
#4
Наградно прашање:

мислите дека Катица лапала рекет а не давала едно евро за Вицето и едно евро за црквата?!
Заев не знаел?
10ReTweets60Favorites·Details
#5
Катица Јанева знаела да форматира телефон, а ќе речеш у бандера ќе удри
9ReTweets60Favorites·Details
#6
Ботови северџанско-муртински , релативизирајте малку за апсењето на Катица Јанева тоа ме пали, пишете нешто во стилот дека Груевски ја инсталирал да го спречи напредокот кон ЕУ 😁😁😁
12ReTweets47Favorites·Details
#7
Мајндпламбер ги врати ли парите од фотошоп-иновацијата? 😁😁😁
И баш ме интересира што одлучи комисијата што беше формирана да провери дали очигледниот плагијат бил плагијат? https://t.co/i23drbtj9c
7ReTweets40Favorites·Details
#8
Најголем газолижач што сум сретнал на фејсбук е Тито Беличанец, он дури и живее на Заев у г'з.
Да го уапсат Заев он ќе каже:
браво Заев, уништи ги пипците на вмро
5ReTweets44Favorites·Details
#9
Мајндпламбер ги врати ли парите?
7ReTweets36Favorites·Details
#10
Катица дала 30 000 евра за намалување на желудникот.

Просечен комуњарски бот (IQ макс 28):
тоа е пример што секој треба да го следи, Катица покажа дека не сака да го оштетува буџетот со големи кафански сметки. Освен тоа и на тоалетна хартија заштедува
5ReTweets28Favorites·Details
#11
А шо вика Заеф?
му пратиле порака „кур да те утепа“?
4ReTweets28Favorites·Details
#12
Поздрав од Николина-Чичолина 😁😁😁 https://t.co/oxKNKQBmff
4ReTweets12Favorites·Details
#13
На Катица мебелот бил Тројански Коњ
3ReTweets14Favorites·Details
#14
Доста беше, ај назад у Муртино на нивата !
0ReTweets23Favorites·Details
#15
Јас верувам дека Муртинецот ќе донесе 5 милијарди евра инвестиции.
Па само од проектот на мајндпламбер ќе се влеат 2-3 милијарди
1ReTweets18Favorites·Details
#16
@blonnu Спејс фраерот сакал да ти ја лиже северџанската пичка, така ми кажа

само пренесувам 😍
2ReTweets6Favorites·Details
#17
Никој ништо не ти може Муртинец, Муртинец !!!
0ReTweets12Favorites·Details
#18
Вчера купив мебел
денес би те ебел
хахахахахахахаха 😂😂😂
0ReTweets9Favorites·Details
#19
@Fortifikacija па да де, нивна задача беше да го сменат името, а самите знаат дека се неспособни за било какви реформи и судсдки разрешници, па решиле да кешираат од бомбите.
0ReTweets7Favorites·Details
#20
@gorge_kocev @spejs_fraerot @Blonnu чекај Спејсот нека ја излиже прво, и да има некоја вошка не е страшно, сите северџани се вошкари
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Gandalf the Red_redgandalf_6
2Baze Lazevskibazelazevski3
3.edenklin3
4Шеваљel_megunogovic3
5M*annabellee1043
6Гретаgretaodtreta3
7Султана на Јованmediciitaliana2
8Фортификацијаfortifikacija2
9Darko Kezhmankezhmanprvi2
10Dimkoddimkooooo2