TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Erika Error @chocoladnaaa
#reach: 23981   ( 388th )
#followers: 2097   ( 2137th )
Дали кога ќе умре некој, знае дека е мртов?
5ReTweets33Favorites·Details
Ние асексуалните нема потреба да постоиме.
5ReTweets24Favorites·Details
Замисли да постои некој кој што е опседнат со тебе. Колку езиво.
6ReTweets19Favorites·Details
Чоколадните јајца и зајци шо ги изнакупив не дочекаа Велигден.
3ReTweets22Favorites·Details
Само љубовта никогаш не излегува од мода.
2ReTweets23Favorites·Details
Колку ве има оженети за не озбилно?
2ReTweets20Favorites·Details
По кои основи одлучувате што е правилно а што не, како треба да се живее, што е за осуда и што не е?
1ReTweets18Favorites·Details
400 евра ќе треба да доплатам за парно, топла и ладна вода и тоа за десет месеци.
Има логика ова?
1ReTweets16Favorites·Details
Смиреноста е секси особина.
1ReTweets14Favorites·Details
Јас не заработувам доволно за да бидам жива и живеам.
0ReTweets13Favorites·Details
Самодоверба плус игнор се основната формула за успешен живот.
0ReTweets11Favorites·Details
Млад човек песимист било нешто најлошо на свет.
За среќа не сум веќе млада.🙄
0ReTweets10Favorites·Details
@maxdestructionn пипни го
1ReTweets3Favorites·Details
@Hector19819 Шкотска.
0ReTweets4Favorites·Details
@NagaznaMina24 Тажно ако е така, повеќето родители и не се некој пример добар.
0ReTweets3Favorites·Details
@iBeardManHD па така лабаво и несериозно
0ReTweets2Favorites·Details
Габриел, ко девојче си убав. https://t.co/cbSLvuTs2g
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets2Favorites·Details
@nalutilus Со крвна слика започнува секој прегледот во Македонија, овие пак во Германија не прават крвна слика и тоа малку ми предизвикуваше стрес.
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Baumeisterunterstrich125
2Тик Так на радиоtiktaknaradio5
3Zarko Ristovskidecimalfawn42104
4Herr Жиле од Долно Дупени 🇲🇰batozile4
5Son Gokulatifovich4
6Boban Alex.bobanalexgfx3
7Џеси Пинкманmaxdestructionn2
8др. Кољоdr_koljo2
9but.i'm.a.creedbologneseheck2
10UnKnown!antistrress2