TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Марина @chumpette
#reach: 24951   ( 1196th )
#followers: 454   ( 8913rd )
Имам две колешки што се викаат Искра и моментална мисија ми е да ги наместам некако да застанат двете помеѓу мене и некој друг, за да речам: има Искри меѓу нас.
21ReTweets377Favorites·Details
Инспекторите не можеле да направат контрола во „Беса транс“ затоа што било затворено https://t.co/CFTS4TTkOz
9ReTweets33Favorites·Details
Nobody Карес
3ReTweets14Favorites·Details
Shut up and take my money https://t.co/X2WumRcPsi
1ReTweets6Favorites·Details
@astrogrev Го сврте флиперот
0ReTweets4Favorites·Details
Once you go Black Friday, you never go back... Friday.
0ReTweets3Favorites·Details
@TheEvilShort Real feel
0ReTweets2Favorites·Details
Интересно како ко деца, женските повеќе играле со ластик и јаже, а ко возрасни повеќето немаат појма од скокање на јаже.
What happened that made you scared of the rope?
0ReTweets2Favorites·Details
It has to start somewhere, it has to start sometime
What better place than here, what better time than now?
https://t.co/s6MbE78unt
0ReTweets2Favorites·Details
@metodij_a Чек да пробам... Сакаше Sunday bloody Sunday, ама со Friday, и после bloody ти дојде да пишеш Mary и така се роди твојот твит?
0ReTweets2Favorites·Details
@Iva__D Ајдее, таман 30 годишнина 😀
(oh god... *cries inside*)
0ReTweets2Favorites·Details
Ќе се спие со отворен прозор.
0ReTweets1Favorites·Details
@pifpufpaf Tinex Home ако ти се дава 400 денари по лампион :D
0ReTweets1Favorites·Details
@darkhour_seeker I am Commodore 64 years old.
0ReTweets1Favorites·Details
Monkey Island 2: LeChuck's Revenge https://t.co/wDpZSvvBxK
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1И.iva__d2
2Solivaganttheevilshort1
3Petra Tasevapifpufpaf1
4FullPersonadarkhour_seeker1
5Intense Care Bearpixiedreamdork1
6aлисa у вондeрлeндiamalicemadness1
7Гpeвastrogrev1
8Јонче®deteodulica1
9Методија да даmetodij_a1
10Filippropercare1